استقلال

امیدابراهیمی علی رغم مصدومیت از لیست استقلال خارج نمی‌شود

فوتبال ترایب- با اینکه امید ابراهیمی هافبک استقلال تن به عمل جراحی داده و در شروع فصل نمی‌تواند این تیم را همراهی کند ولی کادرفنی این تیم نام او را از فهرست نیم فصل اول خارج نمی‌کنند.

کادر پزشکی استقلال تلاش زیادی کردند تا مصدومیت کهنه ابراهیمی را بافیزیوتراپی حل کنند ولی نهایتا نتیجه ای حاصل نشد و ابراهیمی به اتاق عمل فرستاده شد.

این موضوع باعث شده بود که گمانه هایی مبنی بر خروج نام این بازیکن در نیم فصل اول از لیست استقلال خارج شود تا بتوانند به جای او بازیکن دیگری استفاده کنند و از ابتدای نیم فصل دوم نام این بازیکن در لیست استقلال قرار بگیرد.

اما منصوریان و کادر فنی این تیم با مشورت با پزشکان معالج ابراهیمی، به این نتیجه رسیدند که مصدومیت او نهایتا تا چند هفته آغازین لیگ بهبود می یباد و او شرایط بازگشت به ترکیب اصلی را خواهد داشت. به همین دلیل حذف نام او از لیست کاملا منتفی شد.

هافبک آبی ها در روزهایی که هم تیمی هایش در ارمنستان مشغول گذراندن ایام بدنسازی هستند در تهران به فیزیوتراپی می‌پردازد و در صورتی که روند بهبودی‌اش در فیزیوتراپی مناسب باشد، چند روز پس از بازگشت آبی پوشان از سفر به ازبکستان و آلمان به تمرینات گروهی ملحق خواهد شد.