استقلال

توفیقی:احتمال خرید رضاییان زیر یک درصد است

فوتبال ترایب- مسئول نقل و انتقالات استقلال مدعی است نه تنها با رضاییان گفتگویی نداشته است بلکه احتمال وقوع این اتفقا کمتر از یک درصد است.

پندار توفیقی درباره ادعای مدیرعامل استقلال درباره مذاکره با رضاییان گفت:” ما مستقیم با رضاییان مذاکره نداشتیم و پیشنهادی هم رد و بدل نشده است. ما ضمنی در رسانه ها شنیده ایم اولویت رضاییان بازی در اروپا است. تیم هایی در ایران هم متقاضی وی هستند. زمانی که وضعیت رامین رضاییان برای رفتن یا نرفتن به اروپا مشخص شود، باشگاه استقلال هم به عنوان متقاضی شرایط این بازیکن را بررسی می کند.”

توفیقی درباره گفته های افتخاری که حتی درباره مبلغ قرارداد هم صحبت کرده بود این گونه واکنش نشان داد:” من به عنوان مسئول نقل و انتقالات مذاکره ای با رضاییان نداشته ام.

وقتی بازیکنان خودمان مثل برزای و رابسون هنوز از لیست بیرون هستند و نتوانسته ایم ببینیم کدام بازیکنان در لیست جابجا شوند اولویتمان حضور بازیکنی مثل رابسون است که به خط دفاع اضافه کنیم. در سمت راست حیدری و غفوری را داریم. بدمان نمی آید تیممان را قوی کنیم. کلا درباره موضوعی که اطمینان ندارم ترجیح می دهم صحبت نکنم و وعده و وعید ندهم تا ذهن مردم را درگیر موضوعی نکنم که احتمال وقوعش زیر ۱ درصد است!”