اروپا فرانسه

رسمی: مارکینیوس با پی اس جی تا 2022 تمدید کرد

فوتبال ترایب- مارکینیوس، مدافع پاری سن ژرمن با امضای قراردادی جدید با تیم پاریسی تا سال 2022، به شایعات در مورد ترک این باشگاه پایان داد.

مارکینیوس در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه گفت:”همیشه گفته ام که از بازی در پاری سن ژرمن خوشحالم و این قرارداد نیز تعهد من را به باشگاه ثابت می کند.

از بودن در این تیم و بازی در کنار بازیکنان آن احساس بسیار خوبی دارم. من بهترین باشگاه ممکن را برای شکوفا شدن پیدا کردم و امیدوارم عناوین زیادی را کسب کنیم.

در چهار سال گذشته من به همراه تیم رشد کردم و این فرصت برای من ایجاد شد تا در تیم ملی حضور پیدا کنم. با اشتیاق منتظر شروع پیش فصل و بازی در کنار هم تیمی هایم هستم. مطمئنا بیشترین تلاش خود را خواهم کرد تا در ماه های آینده هوادارانتیمم را راضی و خوشحال کنم.”

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در مور قرارداد مارکینیوس گفت:”تمدید قرارداد مارکینیوس مرا بسیار راضی و خوشحال کرد. جدا از اینکه او بازیکن خوبی است، شخص بسیار خوب و محترمی است. او پس از پیوستن به این باشگاه ارتباطی قوی با هواداران و شهر پاریس برقرار کرد.

مارکینیوس در این چهار سال پیشرفت چشمگیری داشته است و عمیقا معتقد است که پاری سن ژرمن می تواند حس جاه طلبی او را راضی کند.”