پرسپولیس

بیش از 180 دقیقه مداکره بی نتیجه طارمی و طاهری

فوتبال ترایب- نشست طولانی سرپرست پرسپولیس و مهاجم این تیم بعد از حدود دو وقت بازی فوتبال بی نتیجه به اتمام رسید. مدیربرنامه‌های این بازیکن اعلام کرد سرنوشت مهاجم ملی پوش پرسپولیس تا 48 ساعت آینده روشن می شود و پیش از آن روی هیچ حرفی حساب نکنید.

امروز ظهر مهدی طارمی که قصد جدایی از این تیم و سفر به اروپا را دارد در دفتر باشگاه با طاهری سرپرست باشگاه دیدار کرد. دیداری که با حضور برانکو ایوانکوویچ و دستیارش رنگ و بوی جدی تر و خاص تری به خود گرفت.

طارمی مدتهاست که خیال ليیونر شدن در سر دارد و سال گذشته نیز به ترکیه رفت ولی بعد از چند هفته نادم و پشیمان به پرسپولیس برگشت و قراردادی دو ساله بست. او امسال هم پس از درخشش در لیگ و بازی های ملی، مشتریان خوبی از کرواسی، قبرس و یونان دارد.

طارمی چند جلسه تمرین پیش فصل تیمش را با اجازه باشگاه غیبت داشت تا بتواند مشتری دست به نقدی در اروپا بیابد که یک میلیون دلار هزینه رضایت نامه او را پرداخت کند.

این جلسه اما نتیجه ای در بر نداشت. برانکو بعد از حدود چهل دقیقه حضور در جلسه بدون دادن توضیحی از باشگاه خارج شد.
صمد ابراهیمی مدیر برنامه های طارمی تنها کسی بود که چند جمل ای صحبت کرد. او در پاسخ به خبرنگاران گفت:” 48 ساعت صبر کنید فعلا نه توافقی در مورد رفتن مهدی صورت گرفته نه درباره ماندنش تصمیم‌گیری قطعی شده است.”

به نظر میرسد ماجرای طارمی پیچیده تر از این باشد که در یکی دو جلسه حل و فصل شود.