آسیا کره جنوبی

شفیعی: برای رفتن به کره جنوبی با آندو مشورت کردم

فوتبال ترایب- خالد شفیعی، مدافع سابق تراکتورسازی که به تازگی به اف سی سئول کره جنوبی پیوست، تایید کرد که برای پیوستن به این باشگاه با آندرانیک تیموریان، کاپیتان سابق تیم ملی، مشورت کرده است.

شفیعی که در دو فصل اخیر یکی از بازیکنان اصلی تراکتورسازی بود، در حالی که مورد توجه استقلال قرار داشت، در انتقالی غیرمنتظره راه اف سی سئول کره جنوبی شد.

او در مورد این انتقال گفت:” برای حضور در کره جنوبی با برخی از دوستانم و البته برخی بزرگان فوتبال مشورت کردم. یکی از افرادی که خیلی خوب به من مشاوره داد و به این مسیر هدایتم کرد، آندرانیک تیموریان بود که واقعا از او تشکر می کنم. از محسن ابراهیمی دوست خوبم هم ممنونم که کمک کرد تا انتقالم به کره جنوبی شکل بگیرد.

اینکه اولین لژیونر فوتبال ایران در کره جنوبی هستم، کارم را سخت تر می کند. به هر حال انتظارات از من بالاتر رفته اما سعی می کنم نماینده شایسته ای برای کشورم باشم و پرچم ایران را بالا نگه دارم.”

شفیعی همچنین ابراز امیدواری کرد که بتواند با درخشش در کی لیگ، یکی از مسافران جام جهانی 2018 روسیه باشد:” به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم که ملی پوش شوم و آرزویم پوشیدن پیراهن تیم ملی است. در سال های گذشته تلاش زیادی کردم تا نظر کی روش را جلب کنم اما این امر محقق نشد.

با این حال دست از تلاش برنمی دارم و امیدوارم همه چیز در کره جنوبی خوب پیش برود و سرمربی تیم ملی از بازی ام راضی شود. رویایم حضور در جام جهانی است و حالا که تیم ملی ایران اینقدر با کی روش قدرتمند شده حیف است تلاش نکنم تا به تیم ملی برسم.”