استقلال

رسمی: مجتبی جباری با قراردادی دو ساله به استقلال پیوست

فوتبال ترایب- بعد از کش و قوس های فراوان، مجتبی جباری، هافبک مجبوب استقلالی ها، با قراردادی دو ساله به این باشگاه برگشت.

جباری که با جدایی از الاهلی قطر، مایل بود به تیم سابقش برگردد، سرانجام با این تیم قرارداد امضا کرد. گفته می شد جباری اعلام کرده در صورت اینکه شرایط بازگشتش به استقلال فراهم نشود، از فوتبال خداحافظی خواهد کرد اما بالاخره با چراغ سبز منصوریان، توانست شماره 8 استقلال را بار دیگر از آن خود کند.

جباری تا پایان لیگ دوازدهم عضو استقلال بود و پس از مدت کوتاه حضور در سپاهان، به الاهلی قطر رفت و در سه سال و نیم اخیر برای این تیم توپ زد.

رضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد جذب این هافبک باتجربه گفت:” با مجتبی جباری جهت حضور در استقلال برای لیگ هفدهم به توافق رسیدیم و این بازیکن در فصل پيش رو بازيكن استقلال خواهد بود.

مجتبی جباري بازيكن بزرگي است كه در باشگاه استقلال پرورش يافته و سالها در استقلال و تيم ملي درخشيده است. او محبوبيت بالايي نزد هواداران دارد و حالا هم به خانه خود بازگشته است. اين اتفاق را به هواداران تبريك مي گويم و به جباري نيز خوش آمد مي گويم. اين عيدي ما بود به هواداران به مناسبت عيد سعيد فطر.”