لیگ ایران

سخنگوی نفت تهران: با علی کریمی در کلیات به توافق رسیدیم

فوتبال ترایب- سخنگوی باشگاه نفت پس از توافقات کلی با علی کریمی، از امضای قرارداد با او پس از صحبت بر روی جزییات توافق خبر داد.

حسین قدوسی درباره خبر انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی جدید نفت تهران گفت:” ما یک ماه پیش مذاکرات‌مان را با کریمی آغاز کردیم اما آن زمان به توافق نرسیدیم. سه روز قبل دوباره این مذاکرات از سر گرفته شد. دیشب (سه‌شنبه) قرار بود که علی کریمی به باشگاه بیاید تا مذاکرات انجام شود که به خاطر شلوغی جاده‌ها به این جلسه نرسید.

او درباره جزییات جلسه امروز اظهار داشت:” از ظهر امروز جلسه‌ای با حضور کریمی، عرفانیان سرپرست باشگاه و معاون امور اقتصادی باشگاه نفت برگزار شد که در این جلسه طرفین در کلیات به توافق رسیدند.”

قدوسی با تمجید از روحیه کریمی افزود:” علی کریمی می‌تواند یک الگو برای همه باشد. او تمام دغدغه‌اش تیم است و برای خودش چیزی نمی‌خواهد. او درخواست داد که همه بازیکنان حفظ شوند و اردوهای تدارکاتی مناسبی برای تیم برگزار شود. تمام فکر و ذکر او تیم است و به خودش فکر نمی‌کند.”

سخنگوی نفت با بیان اینکه هنوز قراردادی بین طرفین به امضا نرسیده است گفت:” اگر توافق در مسائل جزئی صورت بگیرد بین دو طرف قرارداد امضا می‌شود که از طریق رسانه‌ها به صورت شفاف اعلام می‌شود در حال حاضر جلسه بین علی کریمی و باشگاه در حال برگزاری است و هنوز به پایان نرسیده است.”