پرسپولیس

برانکو: مهدی طارمی اجازه دارد از باشگاه برود

فوتبال ترایب- سرمربی پرسپولیس در جریان تمرین امروز سزخ پوشان از مجوز باشگاه به مهدی طارمی برای یافتن مقصدی خارجی به منظور ادامه فوتبالش خبرداد.

برانکو ایوانکوویچ امروز در اولین تمرین پرسپولیس با حضور تماشاگران، دیداری با خبرنگاران نیز داشت و آخرین فعل و انفعالات باشگاه را به اطلاعشان رساند.

سرمربی سرخپوشان با ابراز خرسندی از تمدید قرارداد کامیابی نیا گفت: “کمال امروز تکلیفش را مشخص کرد و در پرسپولیس ماند. این اولین روز با هم بودن ماست.”

او درباره برنامه اردوی برون مرزی تیمش گفت:” تیم ما تا روز چهارشنبه هفته آینده در تهران تمرین خواهد کرد و سپس راهی اوکراین می شویم و بعد از آن هم در آلمان با استقلال بازی خواهیم کرد.”

او درباره دربی آلنانی دو تیم تهرانی افزود:” همه چیز در حال تدارک است و فاکتورهای زیادی برای این بازی اهمیت دارد. این بازی‌ها برای باشگاه مهم است، به خصوص برای ما که می‌توانیم با این بازی‌ها آماده شویم. پس از آن هم در سوپرجام بازی داریم که اهمیت خاص خودش را دارد.”

برانکو مورد رویارویی با علی کریمی به عنوان سرمربی نفت تهران در دیدار سوپر جام گفت: “اولین بار است که این موضوع را می‌شنوم و خیلی برای او خوشحالم که دانش و تجربه‌اش را به بازیکنان جوان منتقل کند تا از آن استفاده کند. برای او به جز بازی که مقابل نفت خواهیم داشت، آرزوی موفقیت دارم.”

برانکو در مورد مهدی طارمی که تاکنون در تمرینات پیش فصل شرکت نکرده است اظهار داشت:” طارمی از باشگاه اجازه گرفته که می‌تواند برود. او در حال پیگیری رفتنش است و به همین دلیل اجازه نیامدن به یک بخش از تمرینات را دارد. تا قبل از رفتن به اردوی اوکراین باید ببینیم اوضاع چطور خواهد شد. اکنون هم اجازه باشگاه را دارد که برود و می‌تواند با باشگاه‌های خارجی مذاکره کند. طبیعی است که دل‌مان می‌خواهد بماند، اما او هدف دارد و به آینده‌اش فکر می‌کند. هدف دارد و ما هم گفته‌ایم هیچ‌وقت جلوی کسی را نمی‌گیریم.”