Uncategorized

انتقال بیرانوند به فنرباغچه در پیچ و خم اختلافات داخلی ترک ها

فوتبال ترایب- داستان انتقال علیرضا بیرانوند به فنرباغچه ترکیه نه تنها با مانع مالی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است بلکه اختلافات داخلی مدیران ارشد باشگاه ترک نیز دیوار دیگری آن سوی مرز برایش به وجود آورده است.

انتقال بیرانوند به ترکیه چند ماه است که بر سر زبان ها افتاده است و خود او هم البته برای رفتن کم میل نبود. ولی قرارداد پنج ساله با باشگاه پرسپولیس باعث شد که سد محکم یک و نیم میلیون یورویی برای صدور رضایت نامه او فرآیند انتقال را با مشکل مواجه کند.

به تازگی البته باز هم باشگاه ترک پا پیش گذاشت و مذاکراتی هم با مدیران پرسپولیس و مدیر برنامه های بیرانوند انجام شد ولی دروازه بان پرسپولیس به ناگاه در چرخشی عجیب در مصاحبه ای اعلام کرد که قصد ترک پرسپولیس را ندارد و در این باشگاه خواهد ماند.

خبرگزاری ها و سایت های ترکیه ای که به این ماجرا علاقه مند شده بودند علت چزخش بیرانوند را در میان مدیران رده بالای فنرباغچه یافتند. روزنامه ملیت ترکیه در گزارشی که در این باره منتشر کرده است ادعا کرده است که برخی از مدیران فنرباغچه مخالف حضور بیرانوند در این تیم بوده‌اند و بر این اساس تهدید کرده‌اند در صورت نهایی شدن این انتقال مشکلاتی برای یک مدیرارشد ایجاد خواهند کرد. این روزنامه با اینکه نامی از این افراد نیاورده است ولی مدعی است که افراد موثقی این موضوع را به خبرنگار این روزنامه اطلاع داده اند.

به این ترتیب علیرضا بیرانوند با وجود این دو سد محکم ترجیح داد تا درون دروازه پرسپولیس بماند و منتظر پیشنهادی باشد که حداقل 50 درصد آن طرف حل شده باشد.