لیگ ایران

بهنام پیشرو کیش رسما مالک نفت تهران شد

فوتبال ترایب- با رفع ابهام از قرارداد واگذاری نفت تهران، این باشگاه رسما به شرکت بهنام پیشرو کیش واگذار شد.

نفت تهران پس از یک سال سرگردانی و ماندن در برزخ مالکان قدیم و جدید بالاخره میتواند به سوی آرامش حرکت کند. غلامرضا شاه‌کرمی درباره این ماجرا اینگونه توضیح داد:” فصل گذشته که قرارداد واگذاری باشگاه نفت تهران بین هیئت واگذاری و شرکت بهنام پیشرو امضا شد، با ابهاماتی روبه‌رو بود که تا این شرکت ابهامات را برطرف کند، زمان زیادی طول کشید.”

او همین موضوع را دلیل بی ثباتی مالی در این باشگاه عنوان کرد و افزود:” به همین دلیل هم بود که این شرکت نمی‌توانست به تعهدات خود عمل کند و روز گذشته هیئت مؤسس باشگاه و هیئت واگذاری جلسه‌ای را با نماینده تام الاختیار شرکت بهنام پیشرو برگزار کردند و محرز شد که این شرکت می‌تواند به تعهدات خود عمل کند.”

شاه کرمی با اعلام امضای رسمی سند واگذاری این باشگاه اظهار داشت:” : روز گذشته اعضای هیئت واگذاری و هیئت مؤسس باشگاه رسماً سند واگذاری را امضا کردند و توافقنامه فصل گذشته که امضا شده بود، باید به زودی اجرایی شود. بازرس قانونی ما که آقای آل‌اسحاق است، ابلاغیه واگذاری را به شرکت بهنام پیشرو داد.

وی از ضرب الاجل 15 روزه به شرکت برای تسویه بدهی های باشگاه گفت و ادامه داد:” این شرکت 15 روز فرصت دارد به تعهدات عمل کند. این تعهدات نیز تسویه حساب بدهی‌ها، مفاصا حساب مالیاتی و… است. در این 15 روز طرف مقابل باید به تعهدات خود عمل کند. بازرس قانونی پس از تکمیل امضا، این موضوع را به شرکت بهنام پیشرو ابلاغ کرده و مشکل دیگری وجود ندارد.”