پرسپولیس

رسمی: سروش رفیعی به الخور قطر پیوست

فوتبال ترایب- سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، سروش رفیعی، هافبک فصل قبل پرسپولیس، با قراردادی یک ساله به باشگاه قطری الخور پیوست.

رفیعی که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست، نمایش های بسیار خوبی در ترکیب این تیم داشت و یکی از عوامل قهرمانی این تیم در لیگ برتر و رسیدن قرمزها به جمع 8 تیم برتر آسیا بود.

او بعد از دیدار مقابل لخویا در لیگ قهرمانان، در قطر ماند و از همان زمان شایعات در مورد حضور او در لیگ ستارگان قطر به راه افتاد.

در ابتدا از السد به عنوان مقصد آینده او نام برده شد اما خیلی زود مشخص شد که او با باشگاه الخور که در فصل اخیر لیگ قطر در رتبه یازدهم قرار گرفت، وارد مذاکره شده است.

طولانی شدن مذاکرات رفیعی و الخور شایعاتی در مورد بازگشت او به پرسپولیس ایجاد کرد اما او با انتشار پیامی، اعلام کرد مطمئنا در فصل پیش رو در خارج از ایران بازی خواهد کرد.

امروز بود که رسانه های قطری اعلام کردند روند مذاکرات دو طرف به دلیل اختلاف بر سر مسائل مالی متوقف شده و رفیعی دست خالی به ایران برگشته است اما دقایقی پیش باشگاه الخور به طور رسمی اعلام کرد که این ستاره ایرانی قراردادی یک ساله با آنها امضا کرده است.

به این ترتیب، رفیعی در فصل آینده پیراهن شماره 7 الخور را به تن خواهد کرد و امیدوار است که با درخشش در لیگ ستارگان قطر، بتواند یکی از مسافران جام جهانی روسیه باشد.