پرسپولیس

ادعای جالب ترکاشوند: طارمی و بیرانوند پیشنهاد خارجی ندارند

فوتبال ترایب- در حالی که هر روز خبر از پیشنهادات متنوع برای مهدی طارمی و علیرضا بیرانوند میشود ولی معاون اقتصادی این باشگاه این موضوع را تکذیب می‌کند.

ترکاشوند درباره پیشنهاد ترکیه ای بیرانوند گفت:” درباره بیرانوند هم باید همین را بگویم. ایشان با باشگاه پرسپولیس قرارداد بلند مدتی دارد و بحثی هم راجع به رفتن او به یکی از تیم های لیگ ترکیه وجود ندارد. چنین پیشنهادی به باشگاه نرسیده است.”

معاون باشگاه پرسپولیس درباره شایعه پیشنهاد باشگاه اوراواردز ژاپن برای جذب مهدی طارمی، گفت:” چنین چیزی صحت ندارد و خبری نیست. اصلا هیچ پیشنهادی به باشگاه نرسیده است. وقتی پیشنهادی به باشگاه نیامده است چرا باید شایعه رفتن طارمی به گوش برسد. مهدی طارمی در پرسپولیس می ماند.”

مسئول نقل و انتقالات قرمزپوشان پایتخت درباره بازیکن عراقی مدنظر این باشگاه افزود:” بشار رسن بازیکن زیر ۲۳ سال است و می خواهیم او را بگیریم. رسن در حال حاضر برای تیمش بازی می کند و پس از آن مذاکراتمان را جدی کنیم. در هر صورت قرار نیست برای جذب این بازیکن، ولخرجی کنیم. در فصل نقل و انتقالاتی هم همین رویه را پیش گرفتیم.”

وی در پایان درباره وضعیت شاهین عباسیان و ادعای فولاد مبنی بر قرارداد داشتن با این بازیکن تاکید کرد:” رویه باشگاه پرسپولیس شفاف است. تمام مدارک مربوط به انتقال این عباسیان بررسی شده است و تخلفی درباره جذب این بازیکن رخ نداده است.”