اروپا ایتالیا

آخرین اخبار از نقل و انتقالات یوونتوس-تابستان 2017

فوتبال ترایب- یوونتوسی ها یک فصل بسیار خوب دیگر را پشت سر گذاشتند؛ با دو قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا و رسیدن به فینال چمپیونزلیگ برای دومین بار در سه فصل اخیر. فاصله بیانکونری با دیگر تیم های ایتالیایی به اندازه ای زیاد شده که دیگر قهرمانی های داخلی چندان برای یووه هیجان انگیز نیست و مدیران این تیم حالا به دنبال فتح دوباره قهرمانی اروپا بعد از 20 سال هستند؛ هدفی که در تصمیم گیری های این باشگاه در بازار نقل و انتقالات هم بسیار موثر خواهد بود. اخبار نقل و انتقالات یوونتوس را می توانید تا پایان زمان نقل و انتقالات در این صفحه دنبال کنید:

شنبه 7 مرداد

-لا رپوبلیکا اعلام کرد که بارسلونا و رئال مادرید در حال رقابت برای خرید پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس، هستند.

-توتو اسپورت خبر داد که یوونتوس قصد دارد برای به خدمت گرفتن ویلیام کاروالیو، ملی پوش پرتغالی اسپورتینگ لیسبون، با آرسنال رقابت کند.

-کوریره دلو اسپورت اعلام کرد استفن لیششتاینر، مدافع سوئیسی یوونتوس، با باشگاه فرانسوی نیس به توافق رسید.

– Le10sport گزارش داد که پاری سن ژرمن هم به جمع مشتریان خوان کوادرادو، هافبک کلمبیایی یوونتوس، اضافه شد.

-کالچو مرکاتو خبر داد که اتلتیکو مادرید قصد فروش خوسه ماریا خیمنز که مورد توجه یوونتوس و منچستریونایتد قرار داشت را ندارد.

-توتو اسپورت گزارش داد که یوونتوسی ها مذاکرات با پاری سن ژرمن برای خرید بلیز ماتوئیدی را آغاز کردند اما درخواست 30 میلیون یورویی باشگاه پاریسی، مورد قبول بیانکونری واقع نشده است.

-ایل بیانکونرو ادعا کرد که چلسی قصد دارد پیشنهادی 70 میلیون یورویی برای خرید الکس ساندرو بدهد و به این ترتیب مدافع برزیلی یووه، به گران ترین مدافع دنیا تبدیل می شوند.

جمعه 6 مرداد

-پرمیموم اسپورت ادعا کرد که یوونتوسی ها به آرسنال اعلام کردند که برای خرید خوان کوادرادو باید 30 میلیون یورو بپردازند.

-باشگاه لاتزیو اعلام کرد که یوونتوس هیچ پیشنهادی برای خرید کیتا بالده نداده است.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که چلسی قصد دارد پیشنهادی برای خرید الکس ساندرو به یوونتوس بدهد که این مدافع چپ برزیلی را به گران ترین مدافع تاریخ تبدیل خواهد کرد.

-جوزپه ماروتا، مدیر ارشد باشگاه یوونتوس، تاکید کرد که این باشگاه قصد فروش پائولو دیبالا را ندارد.

–کالچو مرکاتو خبر داد که اینتر قصد دارد برای به خدمت گرفتن ژوائو کانسلو، مدافع راست والنسیا، با یووه رقابت کند.

-کوریره دلو اسپورت اعلام کرد که مینو رایولا، مدیر برنامه های بلیز ماتوئیدی، هافبک پاری سن ژرمن، به آمریکا سفر کرد تا در مورد انتقال این هافبک فرانسوی با مدیران یووه مذاکره کند. یووه حاضر است برای خرید این بازیکن 20 میلیون یورو بپردازد.

-کوریره دلو اسپورت گزارش داد که یوونتوس آماده است تا با انتقالی 15 میلیون یورویی، کیتا بالده، مهاجم لاتزیو را به خدمت بگیرد.

سه شنبه 3 مرداد

-کالچو مرکاتو اعلام کرد که یوونتوسی ها با مینو رایولا، مدیر برنامه های بلیز ماتوئیدی، هافبک پاری سن ژرمن، در حال مذاکره هستند و آرسنالی ها هم که این بازیکن را می خواهند، شرایط را به دقت زیر نظر دارند.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که پاتریک شیک، مهاجم جوان سمپدوریا، پیشنهاد اینتر را رد کرده و منتظر پیشنهاد دیگری از یوونتوس است.

میلان به دنبال خریدن ستاره کلمبیایی یوونتوس

-کالچو مرکاتو خبر داد که لیورپول برای فروش امره جان به یوونتوس، 35 میلیون یورو درخواست کرده است.

-توتو اسپورت گزارش داد که یوونتوسی ها هنوز احتمال به خدمت گرفتن استفان دی فری، مدافع هلندی لاتزیو، را بررسی می کنند.

-میرر ادعا کرد که چلسی سه گزینه خرید تا پایان بازار نقل و انتقالات دارد که یکی از آنها، الکس ساندرو، مدافع چپ یوونتوس است.

-اسکای اسپورتس ایتالیایی اعلام کرد که یوونتوس و چلسی مذاکرات برای انتقال نمانیا ماتیچ را از سر گرفته اند.

دوشنبه 2 مرداد

-رادیو اسپورت والنسیا ادعا کرد که یوونتوس یک قدم به جذب ژوائو کانسلو، مدافع راست والنسیا، نزدیک شد.

-پریمیوم اسپورت خبر داد که امره جان تمایلی به تمدید قرارداد با لیورپول ندارد و مایل است راهی یوونتوس شود.

رسمی: فدریکو برناردسکی از فیورنتینا به یوونتوس پیوست

-در حالی که شایعاتی در مورد علاقه بارسا به خرید پائولو دیبالا منتشر شده، لا رپوبلیکا اعلام کرده که یووه برای فروش این بازیکن 120 میلیون یورو می خواهد.

-گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد که استفن انزونزی خواهان جدایی از سویاست و یوونتوسی ها امیدوارند که این هافبک فرانسوی را با مبلغی کمتر از 40 میلیون یوروی مدنظر باشگاه آندلسی به خدمت بگیرند.

-توتو اسپورت اعلام کرد که یووه در چند روز آینده پیشنهادی رسمی برای به خدمت گرفتن امره جان، هافبک آلمانی لیورپول، ارائه خواهد داد.

-کوریره دلو اسپورت ادعا کرد که یوونتوسی ها برای پر کردن جای خالی لئوناردو بونوچی، ازکیل گارای، مدافع آرژانتینی والنسیا را در نظر دارند.

سه شنبه 27 تیر

-ماتیا دی شیلیو، مدافع کناری میلان، برای شرکت در تست های پزشکی یوونتوس، به تورین سفر کرد.

-رسانه های کاتالانی ادعا کردند که الکس ویدال، مدافع راست بارسا، پیشنهاد یوونتوس را رد کرد.

-کالچو مرکاتو خبر داد که یوونتوس به خرید فدریکو برناردسکی، ستاره جوان فیورنتینا، نزدیک شده و این انتقال در 48 ساعت آینده نهایی خواهد شد.

-وویژک شزنی، دروازه بان لهستانی آرسنال، که در آستانه پیوستن به یوونتوس قرار دارد، برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شد.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوسی ها آماده اند تا خوان کوادرادو را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال کاستاس مانولاس به رم واگذار کنند.

دوشنبه 26 تیر

-کالچو مرکاتو خبر داد که یوونتوس در آستانه به خدمت گرفتن ماتیا دی شیلیو و وویژک شزنی است.

-به گزارش سکولو، پاتریک شیک، مهاجم جوان اهل چک، که در تست های پزشکی یوونتوس رد شد، ممکن است به پاری سن ژرمن برود.

-کوریره دلو اسپورت اعلام کرد که یوونتوسی ها در آستانه رسیدن به توافق با چلسی برای به خدمت گرفتن نمانیا ماتیچ هستند.

-لا رپوبلیکا ادعا کرد که مدیران یوونتوس با همتایان رمی شان دیدار داشتند و پیشنهادی 40 میلیون یورویی برای خرید کاستاس مانولاس، مدافع یونانی این باشگاه ارائه دادند.

یکشنبه 25 تیر

-توتواسپورت ادعا کرد که یوونتوس قصد دارد برای خرید امره جان، هافبک لیورپول، پیشنهادی 25 میلیون یورویی بدهد.

-اسکای اسپورت ادعا کرد که یوونتوس برای خرید وویژک شزنی با آرسنال به توافق رسید.

-کالچو مرکاتو گزارش داد که یووه برای تقویت خط میانی اش سه گزینه را در نظر دارد؛ امره جان، بلیز ماتوئیدی و نمانیا ماتیچ.

-توتو اسپورت خبر داد که یوونتوس برای خرید ماتیا دی شیلیو پیشنهادی 10 میلیون یورویی ارائه کرده اما میلانی های 15 میلیون یورو برای فروش این بازیکن می خواهند.

شنبه 24 تیر

-توتو اسپورت ادعا کرد که یوونتوس برای پر کردن جای لئوناردو بونوچی، دو گزینه را در نظر دارد؛ کاستاس مانولاس از رم و استفان دی فری از لاتزیو.

-اسکای اسپورت گزارش داد که چلسی در پاسخ به تماس یوونتوس برای خرید نمانیا ماتیچ اعلام کرد که 45 میلیون یورو برای این انتقال می خواهند.

-اسکای اسپورت خبر داد که یوونتوس پیشنهادی 70 میلیون یورویی چلسی برای الکس ساندرو را نپذیرفت.

-کوریه ره دلا سرا اعلام کرد که جانلوئیجی بوفون در گفتگو با مدیران یوونتوس، موافقتش را با فروش لئوناردو بونوچی اعلام کرده بود.

-توتو اسپورت ادعا کرد که چلسی بعد از ناکامی در خرید روملو لوکاکو، پیشنهادی 100 میلیون یورویی برای خرید گونسالو ایگواین ارائه داد اما بیانکونری این پیشنهاد را رد کرد.

جمعه 23 تیر

-فوت مرکاتو خبر داد که اورتون و وستهام به دنبال خرید ماریو لمینا، هافبک یوونتوس، هستند.

-رسانه های انگلیسی اعلام کردند که نمانیا ماتیچ در فهرست چلسی برای اردوی پیش فصل حضور ندارد و همین مسئله مشتریان او از جمله یوونتوس و منچستریونایتد را امیدوار کرده است.

-لاندن اونینگ استاندارد ادعا کرد که یوونتوس و تاتنهام شرایط به خدمت گرفتن ریکاردو پریرا، مدافع راست پورتو، که در دو فصل گذشته به طور قرضی برای نیس بازی کرد را بررسی می کنند.

-دیلی میرر گزارش داد که یوونتوس آماده است تا با پیشنهادی قابل توجه، نمانیا ماتیچ، هافبک چلسی را به خدمت بگیرد.

رسمی: لئوناردو بونوچی به میلان پیوست

رسمی: ریکاردو اورسولینی، مهاجم 20 ساله یوونتوس، با انتقالی قرضی و دو ساله راهی آتالانتا شد.

-اسکای اسپورتس ادعا کرد که یوونتوس و میلان برای انتقال لئوناردو بونوچی بر سر مبلغ 40 میلیون یورو به توافق رسیدند.

-گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرد که انتقال پاتریک شیک، ستاره اهل جمهوری چک سمپدوریا به یوونتوس، تا دوشنبه نهایی خواهد شد.

پنج شنبه 22 تیر

-اسکای اسپورت ادعا کرد که یوونتوس به زودی اولین قرارداد حرفه ای را با مویس کین، ستاره نوجوانش امضا خواهد کرد.

-اسکای اسپورت اعلام کرد میلانی ها قصد ندارند ماتیا دی شیلیو را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال لئوناردو بونوچی به یوونتوس بدهند اما حاضرند او را به تنها با مبلغ 10 میلیون یورو بفروشند.

-پرمیوم اسپورت تایید کرد که یوونتوس در صورت فروش لئوناردو بونوچی به میلان، از مبلغی که با این انتقال به دست خواهد آورد برای خرید تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید استفاده خواهد کرد.

–کالچو مرکاتو خبر داد که یوونتوسی ها برای پر کردن جای خالی لئوناردو بونوچی که در آستانه پیوستن به میلان قرار دارد، به دنبال خرید کاستاس مانولاس، مدافع رم، هستند.

-دپورتیوو والنسیانو ادعا کرده که باشگاه والنسیا تنها در صورتی حاضر است ژوائو کانسلو، مدافع راست پرتغالی اش، را با مبلغ 20 میلیون یورو به یوونتوس بفروشد که بیانکونری ماریو لمینا را به طور قرضی به این باشگاه بدهد.

-کالچو مرکاتو اعلام کرد اگر انتقال لئوناردو بونوچی به میلان نهایی شود، این ملی پوش ایتالیایی فصل بعد کاپیتان روسونری خواهد بود.

-کالچو مرکاتو فاش کرد که لئوناردو بونوچی با میلان به توافق رسیده و امیدوار است که در چند ساعت آینده جدایی اش از یوونتوس قطعی شود.

-اسکای اسپورتس ادعا کرد که میلانی ها امروز صبح اولین پیشنهادشان را برای خرید لئوناردو بونوچی به یوونتوس ارائه داده اند. گفته می شود میلانی ها پیشنهادی 30 میلیون یورویی داده اند اما یوونتوس برای فروش این بازیکن 45 میلیون یورو می خواهد.

-اسکای اسپورت 24 خبر داد که پاتریک شیک، مهاجم سمپدوریا، برای اینکه سرانجام انتقالش به یوونتوس نهایی شود، برای بار دوم تست های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت.

چهارشنبه 21 تیر

-رسانه های ایتالیایی ادعا کردند که لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس، با میلان به توافق رسید.

-رسمی: باشگاه یوونتوس اعلام کرد که داگلاس کاستا، ستاره برزیلی بایرن مونیخ را با انتقالی قرضی به خدمت گرفت.

-بعد از اینکه انتقال پاتریک شیک، مهاجم سمپدوریا، به یوونتوس به دلیل رد شدن این بازیکن در تست های پزشکی منتفی شد، اکنون باشگاه های تاتنهام و لیورپول برای خرید او اظهار تمایل کردند.

-اسکای اسپورت ایتالیا خبر داد که برخلاف اخبار منتشر شده، ممکن است یوونتوس خوان کوادرادو، ستاره کلمبیایی شان را حفظ کنند.

-اسپورت ایتالیا اعلام کرد که مدیران یوونتوس امروز با مدیر برنامه های فدریکو برناردسکی ملاقات خواهد کرد تا زمینه انتقال این ستاره جوان فیورنتینا به یووه را فراهم کند.

سه شنبه 20 تیر

-سایت برزیلی UOL ادعا کرد در حالی که یوونتوس به دنبال خرید دانیلو است، باشگاه های رئال مادرید و چلسی برای انتقال این بازیکن به توافق رسیدند.

–کالچو مرکاتو خبر داد که یوونتوس و بایرن مونیخ برای انتقال داگلاس کاستا به توافق نهایی رسیدند.

-گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد که یوونتوس برای فروش خوان کوادرادو، 35 میلیون یورو می خواهد. آرسنال و پاری سن ژرمن به دنبال خرید این ستاره کلمبیایی هستند.

-ایل بیانکونرو خبر داد که یوونتوس آماده است تا اولین پیشنهادش را برای خرید ژوائو کانسلو، مدافع راست والنسیا، ارائه بدهد.

-کالچو مرکاتو گزارش داد که با نزدیک شدن توافق بایرن و یووه برای انتقال داگلاس کاستا، بیانکونرها دیگر نمی توانند سرژ اوریه، فابینیو یا دانیلو را به خدمت بگیرند زیرا سهمیه بازیکنان خارج از اتحادیه اروپای شان پر شده است.

-گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرد که یوونتوس پیشنهادی 8.5 میلیون یورویی برای خرید وویژک شزنی، دروازه بان لهستانی آرسنال داده و احتمالا به زودی با این باشگاه به توافق خواهد رسید.

پنج شنبه 15 تیر

-کالچو مرکاتو از توافق یوونتوس و والنسیا برای انتقال 7 میلیون یورویی نتو، دروازه بان دوم یووه، خبر داد.

-کوریره دلو اسپورت اعلام کرد که زلاتان ابراهیموویچ و مدیر برنامه هایش در شهر تورین دیده شدند و این مسئله شایعاتی در مورد بازگشت او به یوونتوس ایجاد کرد.

-لا رپوبلیکا خبر داد که بعد از رد پیشنهاد یووه به رئال برای انتقالی قرضی دانیلو، اکنون چلسی برای به خدمت گرفتن این مدافع برزیلی پیشنهادی 28 میلیون یورویی ارائه داده است.

-Playingfor90 گزارش داد که بارسلونا همچنان به دنبال به خدمت گرفتن لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس و هکتور بیرین، دفاع راست آرسنال است.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوس در آستانه به خدمت گرفتن فدریکو برناردسکی، ستاره فیورنتینا، با انتقالی 40 میلیون یورویی است.

چهارشنبه 14 تیر

ایل بیانکونرو فاش کرد که یوونتوس برای فروش نتو، دروازه بان دومش، دو پیشنهاد دریافت کرده؛ پیشنهاد 10 میلیون یورویی از واتفورد و پیشنهاد والنسیا که 7 میلیون یورو است.

-سان ادعا کرد بعد از اینکه پیشنهاد 25 میلیون یورویی آرسنال برای خوان کوادرادو رد شد، این باشگاه قصد دارد پیشنهاد جدیدی به یوونتوس ارائه بدهد.

توتو اسپورت اعلام کرد که یوونتوسی ها دریافت هرگونه پیشنهاد رسمی از سوی چلسی برای فروش الکس ساندرو را تکذیب کردند.

-کالچو مرکاتو خبر داد که اینتر هم برای جذب داگلاس کاستا، ستاره برزیلی بایرن که مد نظر یوونتوس قرار دارد، ابراز تمایل کرده است.

-فرانس فوتبال گزارش داد که پاری سن ژرمن قصد دارد با یوونتوس برای به خدمت گرفتن دانیلو، مدافع راست رئال مادرید، رقابت کند.

-کالچو مرکاتو اعلام کرد که باشگاه فیورنتینا برای فروش فدریکو برناردسکی به یوونتوس، 40 میلیون یورو به علاوه 10 میلیون یورو پاداش می خواهد.

-اسکای اسپورتس ادعا کرد که یوونتوسی ها مذاکره با مدیر برنامه های سرژ اوریه، مدافع پاری سن ژرمن داشته اند.

سه شنبه 13 تیر

-ایل بیانکونرو گزارش داد که آرسنال آماده است تا پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای خرید خوان کوادرادو به یووه ارائه بدهد.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که کیتا بالده مایل است به یوونتوس بپیوندد اما لاتزیو دوست ندارد به قیمتی پایین از 25 میلیون یورو این بازیکن را بفروشد.

-کالچو مرکاتو خبر داد که علی رغم تلاش رایولا برای انتقال ماتوئیدی به یوونتوس، پاری سن ژرمن علاقه ای به از دست دادن این هافبک باتجربه ندارد.

کوریه ره دلو اسپورت اعلام کرد فدریکو برناردسکی که مایل است به یوونتوس بپیوندد، پیشنهاد تمدید قرارداد فیورنتینا را رد کرد.

-توتو اسپورت خبر داد که یوونتوسی ها برای مذاکره بر سر انتقال بلیز ماتوئیدی، با مینو رایولا، مدیر برنامه این بازیکن، ملاقات خواهد کرد.

-دیلی استار گزارش داد که مدیران چلسی در ایتالیا دیدار با مدیربرنامه های الکس ساندرو خواهند داشت تا در مورد انتقال او به استمفوردبریج مذاکره کنند.

-گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد که یوونتوسی ها امروز اولین پیشنهادشان برای خرید فدریکو برناردسکی که 40 میلیون یورو است را به فیورنتینا ارائه خواهند داد.

-گاتزتا دلو اسپورت خبر داد که اینتر قصد دارد برای به خدمت گرفتن داگلاس کاستا با یوونتوس رقابت کند.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوسی ها به الکس ساندرو قول دادند در صورتی که یک فصل دیگر در این باشگاه بماند، در تابستان آینده می تواند در صورت تمایل، به هر باشگاهی که می خواهد، برود.

دوشنبه 12 تیر

-لا رپوبلیکا ادعا کرد که پاری سن ژرمن برای خرید الکس ساندرو، مدافع چپ برزیلی یوونتوس، که مورد توجه چلسی هم قرار دارد، پیشنهادی 65 میلیون یورویی ارائه داده است.

-توتو اسپورت اعلام کرد که یوونتوسی ها نگران جدایی لئوناردو بونوچی نیستند زیرا این مدافع باتجربه علاقه ای به رفتن به بارسلونا ندارد.

-کالچو مرکاتو خبر داد که والنسیا پیشنهاد یوونتوس برای انتقال قرضی ژوائو کانسلو، مدافع راست جوان پرتغالی را رد کرد.

-رسانه های سوئدی از رقابت یوونتوس و میلان برای به خدمت گرفتن ماتیاس اسوان برگ، هافبک جوان مالمو، خبر دادند.

یکشنبه 11 تیر

-کوریه ره دلو اسپورت ادعا کرد که علی رغم توافق الکس ساندرو با چلسی، باشگاه یوونتوس قصد دارد با قول تمدید قرارداد تا سال 2022 و افزایش دستمزد به 4.5 تا 5 میلیون یورو، این بازیکن را حفظ کند.

-کالچو مرکاتو فاش کرد که یوونتوس به دنبال خرید فاکوندو کولیدیو، ستاره جوان بوکاجونیورز است.

-مارکا از رقابت چلسی و یوونتوس برای خرید دانیلو، مدافع راست رئال مادرید، خبر داد.

-کوریره دلو اسپورت اعلام کرد که مینو رایولا در چند روز آینده با جوزپه ماروتا دیدار خواهد کرد تا با او در انتقال سرژ اوریه به یوونتوس مذاکره کند.

-لا رپوبلیکا خبر داد که پاری سن ژرمن قصد دارد پیشنهادی 65 میلیون یورویی برای خرید الکس ساندرو، مدافع چپ برزیلی یوونتوس ارائه بدهد.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که منچستریونایتد تمایلی برای انتقال قرضی متیو دارمیان به یووه ندارد و تنها حاضر است که او را به طور دائمی بفروشد.

-توتواسپورت ادعا کرد که بارسا برای تقویت خط دفاعی اش قصد دارد لئوناردو بونوچی، ستاره یوونتوس را به خدمت بگیرد.

شنبه 10 تیر

-در حالی که گفته می شد یوونتوس از شانس زیادی برای به خدمت گرفتن بلیز ماتوئیدی برخوردار است، اکنون نشریه گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد که ممکن است این هافبک ملی پوش فرانسوی راهی میلان شود.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوسی ها تلاش شان برای به خدمت گرفتن فدریکو برناردسکی، ستاره فیورنتینا را سرعت بخشیدند.

-رئال مادرید و میلان پیشنهادهای اول یوونتوس برای خرید دانیلو و ماتیا دی شیلیو را رد کردند.

-در حالی که یوونتوس و منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن رناتو سانچس هستند، الی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، به کیکر گفت که این ستاره جوان پرتغالی از بایرن جدا نخواهد شد.

جمعه 9 تیر

-گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرد که یوونتوسی ها بعد از رد پیشنهاد 5 میلیون یورویی شان برای خرید وویژک شزنی، اکنون پیشنهادی 8 میلیون یورویی برای دروازه بان لهستانی آرسنال ارائه داده اند.

-کالچو مرکاتو اعلام کرد رافینیا، هافبک بارسا، که مورد توجه یوونتوس و آرسنال قرار دارد، در صورت پیوستن یک هافبک جدید به آبی و اناری ها، از این باشگاه جدا می شود.

-توتو اسپورت اعلام کرد که یوونتوس و میلان به دنبال معاوضه کوادرادو و ماتیا دی شیلیو هستند.

-کالچو مرکاتو خبر داد که رناتو سانچس، ستاره جوان بایرن مونیخ، که مورد توجه یوونتوس و منچستریونایتد قرار دارد، قصد دارد باشگاه باواریایی را ترک کند.

-توتو اسپورت ادعا کرد که یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن توماس لمار، هافبک هجومی موناکو است.

-توتو اسپورت گزارش داد که دانیلو، مدافع رئال، به پیشنهاد یووه برای پیوستن به این باشگاه چراغ سبز نشان داده است.

پنج شنبه 8 تیر

-کالچو مرکاتو تایید کرد که یوونتوسی ها با جدایی دنی آلوس، اکنون به دنبال به خدمت گرفتن دانیلو، مدافع برزیلی رئال مادرید هستند.

-کالچو مرکاتو ادعا کرده یوونتوسی ها که احتمال می دهند الکس ساندرو راهی چلسی شود، در حال فراهم کردن مقدمات بازگشت لئوناردو اسپیناتزولا از آتالانتا هستند.

-باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرد که دنی آلوس از این باشگاه جدا شد.

-دیلی میل ادعا کرد که یوونتوسی ها هم به جمع مشتریان جرارد دلوفئو، هافبک اورتون که در آستانه بازگشت به بارسا قرار دارد، اضافه شدند.

-کوریره دلو اسپورت گزارش داد که دانیلو، مدافع راست رئال، بیش از متیو دارمیان، مدافع منچستریونایتد، از شانس پیوستن به یوونتوس و پر کردن جای دنی آلوس برخوردار است

-گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرد که پاری سن ژرمن به یوونتوس پیشنهاد داده که در ازای انتقال الکس ساندرو به پاریس، سرژ اوریه و بلیز ماتوئیدی را به خدمت بگیرد.

چهارشنبه 7 تیر

-نشریه ترکیه ای فاناتیک ادعا کرد که گالاتاسرای به دنبال خرید دو بازیکن یوونتوس است؛ ماریو لمینا و کواندو آساموا.

-کالچو مرکاتو اعلام کرد که یوونتوس و رئال بر سر مبلغ انتقال دانیلو اختلاف دارند. یوونتوسی ها می خواهند برای این بازیکن 15 میلیون یورو بپردازند اما رئال 30 میلیون یورو می خواهد.

-کالچو مرکاتو فاش کرد که پاری سن ژرمن به یوونتوس پیشنهاد داد تا سرژ اوریه، مدافع راست این باشگاه که به دنبال ترک پارک دو پرنس است را بخرد.

-سایت گل گزارش داد که علی رغم ابراز علاقه منچسترسیتی و پاری سن ژرمن، همچنان چلسی از بیشترین شانس برای به خدمت گرفتن الکس ساندرو، مدافع چپ یوونتوس، برخوردار است.

-دیلی استار اعلام کرد علاوه بر یوونتوس، چلسی هم به دنبال خرید دانیلو، مدافع راست برزیلی رئال مادرید است.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوس برای خرید فدریکو برناردسکی، اولین پیشنهادش را به مبلغ 40 میلیون یورو ارائه داد.

-توتو اسپورت خبر داد که ماریو لمینا، هافبک یوونتوس، ترجیح می دهد در صورت جدایی از این باشگاه، به لیگ برتر انگلیس برود.

سه شنبه 6 تیر

-کالچو مرکاتو اعلام کرد که یوونتوس برای فروش لئوناردو بونوچی، 55 میلیون یورو می خواهد.

-فرانس فوتبال خبر داد که سرژ اوریه، مدافع پاری سن ژرمن، که به دنبال جدایی از این باشگاه است، مورد توجه یوونتوس، اینتر و تاتنهام قرار گرفته است.

-کالچو مرکاتو خبر داد که ولفسبورگ، لیون، آرسنال، اورتون و واتفورد به دنبال ماریو لمینا، هافبک یوونتوس هستند.

-سان ادعا کرد که منچسترسیتی در حال انجام آخرین مراحل کارهای اداری برای به خدمت گرفتن دنی آلوس است.

-توتو اسپورت ادعا کرد در حالی که یوونتوسی ها در تلاشند تا فدریکو برناردسکی را از فیورنتینا بخرند، آنتونیو کونته قصد دارد او را به چلسی ببرد.

-اسکای اسپورتس بریتانیا ادعا کرد که انتقال الکس ساندرو به چلسی در چند روز آینده نهایی می شود.

-گفته می شود رم و زنیت برای انتقال لئاندرو پاردس به توافق رسیدند اما این بازیکن آرژانتینی فقط مایل است به یوونتوس برود.

-پول لیرولا، مدافع راست جوان یوونتوس که به طور قرضی برای ساسولو بازی می کند، مورد توجه لایپزیش قرار گرفته است.

دوشنبه 5 تیر

-کیکر ادعا کرد که بایرن مونیخ برای فروش داگلاس کاستا به یوونتوس، 50 میلیون یورو می خواهد. این در حالی است که یوونتوس ها برای خرید این بازیکن تنها 40 میلیون یورو در نظر گرفته اند.

-در حالی که یوونتوسی ها رافائل گریرو، مدافع چپ بروسیا دورتموند را به عنوان یکی از گزینه ها در نظر دارند، پاری سن ژرمن برای این بازیکن جوان پیشنهادی 25 میلیون یورویی به زردها ارائه داد.

-میرر ادعا کرد که یوونتوس پیشنهادی 20 میلیون یورویی برای خرید سدریک سوارس، مدافع راست پرتغالی ساوتهمپتون ارائه داد.

-در حالی که گفته می شود یوونتوسی ها در آستانه به خدمت گرفتن فدریکو برناردسکی، ستاره فیورنتینا هستند، تاک اسپورت ادعا کرد که منچستریونایتد هم به جمع مشتریان این بازیکن اضافه شد.

-نشریه فرانسوی اکیپ خبر داد که یوونتوس اولین پیشنهادش برای به خدمت گرفتن بلیز ماتوئیدی، هافبک پاری سن ژرمن، به این باشگاه ارائه داد.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که استفتن انزونزی، هافبک سویا، گزینه اصلی یووه برای تقویت خط هافبک این تیم است اما درخواست 40 میلیون یورویی باشگاه اسپانیایی باعث شد تا یوونتوسی ها به دنبال گزینه ارزان تری باشند.

-کوریره دلو اسپورت خبر داد که علی رغم توافق الکس ساندرو با چلسی، یوونتوسی ها در تلاش هستند تا این مدافع چپ برزیلی را متقاعد به ماندن کنند. در این بین باشگاه لندنی هم پیشنهادش برای این بازیکن را به 70 میلیون یورو افزایش داد.

-کالچو مرکاتو وب خبر داد که استفان لییشتاینر قصد دارد بعد از 6 فصل حضور در یوونتوس، در این تابستان، این باشگاه را ترک کند. گفته می شود باشگاه فرانسوی نیس به دنبال به خدمت گرفتن اوست.

-توتو اسپورت ادعا کرد که مدیران یوونتوس قصد دارند به زودی در دیدار با همتایان شان در میلان، در مورد انتقال ماتیا دی شیلیو مذاکره کنند.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوس با وویژک شزنی، دروازه بان لهستانی به توافق رسیده و اکنون تنها منتظر نظر مساعد آرسنال برای نهایی شدن این انتقال هستند.

یکشنبه 4 تیر

-توتو اسپورت خبر داد که یوونتوسی ها برای جانشینی دنی آلوس، اکنون یک گزینه جدید را زیر نظر دارند؛ سدریک سوارس، مدافع راست 25 ساله ساوتهمپتون

-کالچو مرکاتو گزارش داد که یوونتوس آماده فروش نتو، دروازه بان دوم بیانکونری، است و قصد دارند وویژک شزنی را به خدمت بگیرند.

مارکا ادعا کرد در صورتی که الکس ساندرو از یوونتوس جدا شود، این باشگاه ژوائو کانسلو، مدافع چپ پرتغالی والنسیا را به خدمت خواهد گرفت.

-توتو اسپورت خبر داد که یوونتوس هم به جمع مشتریان نمانیا ماتیچ، ستاره صرب چلسی، اضافه شد.

-کوریره دلو اسپورت ادعا کرد که در صورت جدایی لئوناردو بونوچی از یوونتوس، این باشگاه برای خرید مارکینیوس، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن اقدام خواهد کرد.

-کالچو مرکاتو فاش کرد که یوونتوس برای فروش خوان کوادرادو، مبلغ 25 میلیون یورو را در نظر گرفته است. آرسنال و بارسلونا در بین مشتریان او هستند.

شنبه 3 تیر

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که چلسی آماده است تا برای به خدمت گرفتن الکس ساندرو، سزار آزپلیکوئتا را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال به یوونتوس بدهد.

-سایت گل اعلام کرد که بارسلونا بعد از ناامید شدن از خرید هکتور بیرین، اکنون به دنبال به خدمت گرفتن خوان کوادرادو، ستاره کلمبیایی یوونتوس است.

-کوریره دلو اسپورت ادعا کرد که دنی آلوس از پائولو دیبالا خواسته تا همراه او به منچسترسیتی برود؛ موضوعی که باعث خشم مدیران یووه شده است.

-کوریره دلو اسپورت خبر داد که چلسی آماده است تا برای خرید لئوناردو بونوچی و الکس ساندرو، در مجموع 114 میلیون یورو بپردازد.

-رسانه های ایتالیایی ادعا کردند که یوونتوس مذاکراتی را با مینو رایولا، مدیر برنامه های بلیز ماتوئیدی، برای به خدمت گرفتن این هافبک ملی پوش فرانسوی داشتند.

جمعه 2 تیر

-سایت FcInter1908 ادعا کرد که یوونتوسی ها اولین تماس ها برای خرید ایوان پریشیچ، ستاره کروات اینتر، برقرار کرده اند.

-رسانه های ایتالیایی اعلام کردند که یوونتوس برای خرید دانیلو، مدافع برزیلی رئال، باید حداقل 30 میلیون یورو بپردازد.

گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد در صورتی که الکس ساندرو به چلسی برود، یوونتوس لئوناردو اسپیناتزولا را از آتالانتا پس می گیرد.

-کالچو مرکاتو اعلام کرد که یوونتوس آماده است تا مبلغی بین 40 تا 50 میلیون یورو برای خرید فدریکو برناردسکی، ستاره فیورنتینا، بپردازد.

-اسکای اسپورتس خبر داد یوونتوسی ها که به دنبال پیترو پلگری، ستاره جنوا هستند، مذاکراتی با مدیربرنامه های او داشتند.

-باشگاه یوونتوس به طور رسمی اعلام کرد که خاویر ریبالتا، مدیر استعدادیابی این باشگاه به منچستریونایتد پیوست.

-دیلی استار اعلام کرد که چلسی آماده است تا پیشنهادی 70 میلیون یورویی برای خرید الکس ساندرو بدهد.

-سان اسپورت ادعا کرد متیو دارمیان که مورد توجه یوونتوس قرار گرفته، در تماس تلفنی با ژوزه مورینیو در مورد جدایی از منچستریونایتد صحبت کرد.

پنج شنبه 1 تیر

-کالچو مرکاتو گزارش داد که یوونتوس هم به جمع مشتریان رناتو سانچس، ستاره پرتغالی بایرن مونیخ، اضافه شد.

-روزنامه های اسپانیایی اعلام کردند که رئالی ها برای پر کردن جای خالی په په، لئوناردو بونوچی را در نظر دارند.

-رسانه های ایتالیایی ادعا کردند که یوونتوس چراغ سبز لازم برای خرید دانیلو، مدافع برزیلی، را از رئال مادرید دریافت کرده است.

-گلوبو اسپورته ادعا کرد که منچستریونایتد برای خرید مارکینیوس، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن پیشنهادی 70 میلیون یورویی داده اما آنها برای خرید این بازیکن رقابت سختی با بارسلونا و یوونتوس دارند.

– بعد از اینکه پدر بلیز متوئیدی، هافبک ملی پوش پاری سن ژرمن، اعلام کرد که این بازیکن مایل است پارک دو پرنس را ترک کند، اکنون اینتر و یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.

-نشریه انگلیسی مترو ادعا کرد که آنتونیو کونته در این تابستان به دنبال سه بازیکن یوونتوس است؛ الکس ساندرو، لئوناردو بونوچی و کلودیو مارکیزیو

-کالچو مرکاتو خبر داد که منچستریونایتد آماده است تا متیو دارمیان را به یوونتوس بفروشد اما تمایلی به انتقال قرضی او ندارند. شیاطین سرخ مبلغ 20 میلیون یورو را برای فروش این بازیکن ایتالیایی در نظر گرفته اند اما یوونتوسی ها پیشنهاد انتقال قرضی 4 میلیون یورویی و گزینه خرید 18 میلیون یورویی را داده اند.

-توتو اسپورت اعلام کرد که چلسی آماده است تا برای خرید لئوناردو بونوچی، 55 میلیون یورو بپردازد.

-کالچو مرکاتو ادعا کرد که یوونتوس برای پر کردن جای خالی دنی آلوس، دانیلو، مدافع رئال مادرید و فابینیو، بازیکن موناکو را در نظر دارد.

-هرچند مدیر برنامه های خوان کوادرادو اعلام کرد که این بازیکن تمایلی برای جدایی از یوونتوس ندارد اما روزنامه کوریره دلو اسپورت و گاتزتا دلو اسپورت اعلام کردند یوونتوس آماده تا با قیمتی در حدود 30 میلیون یورو، کوادرادو را بفروشد.

-پاتریک شیک، ستاره جوان سامپدوریا امروز در تست های پزشکی یوونتوس شرکت می کند.