پرسپولیس

بیرانوند: تا 1400 با پرسپولیس قرارداد دارم و مطمئنا می مانم

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس، با رد شایعات اخیر در مورد جدایی اش از این باشگاه، اعلام کرد مطمئنا در لیگ هفدهم هم برای قرمزها بازی خواهد کرد.

به تازگی شایعاتی در مورد پیشنهاد فنرباغچه برای به خدمت گرفتن دروازه بان ملی پوش پرسپولیس منتشر شده بود و گفته می شد این باشگاه آماده است تا در صورت دریافت یک میلیون دلار، رضایت نامه او را صادر کند اما بیرانوند تاکید کرد که با توجه به قرارداد طولانی مدتی که با پرسپولیس دارد، مایل است در این باشگاه بماند.

او در حاشیه مراسم تجلیلی که برای او و وحید امیری در خرم آباد برگزار شد، به خبرنگاران گفت:” امسال سال فوتبالی خوبی داشتم و با تیم پرسپولیس علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر توانستیم به جمع هشت تیم برتر آسیا هم صعود کنیم و در تیم ملی نیز با صعود مقتدرانه به جام جهانی این موفقیت تکمیل شد. امسال نیز به دنبال ادامه این روند در تیم ملی و تیم پرسپولیس هستم.

من تا سال 1400 با پرسپولیس قرارداد دارم و وقتی این قرارداد بلندمدت را بسته‌ام یعنی به دنبال اهداف زیادی با این تیم هستم و در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر لژیونر شدنم به گوش رسیده که سکوت کرده‌ام و این سکوت به نشانه رضایت برای رفتن از پرسپولیس نیست.

خیلی‌ها می‌گفتند که چرا در فضای مجازی این موضوع را تأیید یا تکذیب نمی‌کنی، در جواب می‌گفتم که وقتی نمی‌خواهم از پرسپولیس بروم چه چیزی را بگویم؟ مطمئناً برای فصل جاری نیز در پرسپولیس خواهم ماند.”