ایران

جواد نکونام و کارآموزی در کنار الکساندر نوری و کوکو سیگاندا

فوتبال ترایب- جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی ایران، تایید کرد که قصد ندارد هدایت تیم ملی جوانان را برعهده بگیرد و ترجیح می دهد فعلا به یادگیری ادامه بدهد.

به تازگی اعلام شد که بعد از انتخاب امیرحسین پیروانی به عنوان سرمربی تیم ملی امید، نکونام جایگزین او در تیم ملی جوانان خواهد شد اما ستاره سابق اوساسونا این پیشنهاد را رد کرد و فعلا برنامه های دیگری برای شروع مربیگری دارد.

او گفت:” باید از آقایان محصص و معینی تشکر کنم. من با آنها جلسه ای داشتم و صحبت هایی انجام دادیم ولی من به مربیگری در تیم ملی جوانان با توجه به شرایطى که هست علاقه ای ندارم. 

با هر شرایطى و با هرکسى هم کار نمیکنم، بهتر است مثل انتخابهاى اخیر که از بهترین انتخابها بوده دوباره انجام دهند و به موفقیت برسند دوست دارم کارم را از لیگ برتر شروع کنم. امسال هم دو سه باشگاه با من مذاکره کردند ولی به نتیجه نرسیدیم. قطعاً مربیگرى را از لیگ برتر آغاز میکنم، فعلا بیشتر به فکر یادگیرى بیشتر هستم.» 

اخیرا با آلکساندر نوری دیدار داشتم که او من را به تمرین تیم وردبرمن دعوت کرد. قطعا به آلمان می روم تا در تمرین این تیم حاضر شوم. در اسپانیا هم سرمربی ام در اوساسونا یعنی سینگاندا به باشگاه اتلتیکو بیلبائو رفته است. با او هم در ارتباط هستم و به تمرین این تیم هم دعوت شده ام. هدفم فعلا یادگیری بیشتر است.”