اروپا

علی رغم پیشنهادهای جدید؛ گوچی در هیرنفین می ماند

فوتبال ترایب- بیورنگا مدیر ورزشی باشگاه هیرنفین، اعلام کرد که به احتمال بسیار زیاد، رضا قوچان نژاد در این باشگاه خواهد ماند و فصل بعد هم برای هیرنفین بازی خواهد کرد.

قوچان نژاد که تابستان گذشته به هیرنفین پیوست، با زدن 19 گل، یکی از بهترین گلزنان فصل اخیر لیگ هلند بود؛ هرچند علی رغم درخشش او، هیرنفین نتوانست به رتبه ای بهتر از نهم دست پیدا کند.

مهاجم ملی پوش ایرانی به تازگی تایید کرده بود که پیشنهادهایی از سایر باشگاه ها دارد و قصد دارد بعد از تعطیلات به آنها فکر کند اما مدیرورزشی هیرنفین امیدوار است که گوچی همچنان در این باشگاه بماند.

بیورنگا به خبرنگاران گفت:”به احتمال بسیار زیاد او در این فصل هم در هیرنفین می ماند. ما از شرایط این بازیکن به خوبی آگاهی داریم و دوست داریم او را در تیم نگه داریم.

علاوه بر آن سال جام جهانی نیز است و او دوست دارد در تیم به میدان برود و رفتن به تیمی دیگر ممکن است ریسک بالایی داشته باشد. رضا بازیکنی است که گلهای زیادی برای ما به ثمر رسانده و در واقع بازیکن بین المللی ما است و دوست داریم او را در تیم خود نگه داریم. او بازیکن دوست داشتنی است و همه از حضور او در هیرنفین خوشحال هستند.”