استقلال

رسمی: پژمان منتظری به استقلال برگشت

فوتبال ترایب- بعد از حرف و حدیث های فراوان، سرانجام باشگاه استقلال اعلام کرد که با قراردادی دو ساله، پژمان منتظری را به خدمت گرفت.

در حالی که از ماه قبل از منتظری به عنوان یکی از گزینه های اصلی تقویت خط دفاعی استقلال نام برده شده بود، دو روز قبل اعلام شد که این بازیکن قصد دارد در لیگ قطر بماند؛ شایعه ای که با واکنش هواداران این تیم همراه شد.

در مقابل گفته شد که آبی ها به عنوان گزینه جانشین، خالد شفیعی را در نظر دارند و این بازیکن روز پنج شنبه استقلالی خواهد شد اما در چرخشی غیرمنتظره، پژمان منتظری بامداد امروز قرارداد دو ساله اش را با استقلال امضا کرد.

سيد رضا افتخاري مديرعامل باشگاه استقلال در همين خصوص به سايت باشگاه گفت: بازگشت پژمان منتظري به خانه اش را تبريك و خوش آمد ميگويم. استقلال، خانه پژمان است زيرا او سال ها براي استقلال بازي كرده و زحمت كشيده و حالا هم به اين تيم بازگشته است.

پژمان منتظري از بازيكنان كاربلد و اثرگذار در تيم ملي است كه چند سالي به عنوان لژيونر در خارج از ايران به فوتبالش ادامه داد و حالا هم دوباره براي استقلال بازي مي كند. با درخواست كادر فني، ما از مدتي قبل با اين بازيكن وارد مذاكره شديم و دقايقي قبل هم به توافق نهايي رسيديم. براي منتظري آرزوي موفقيت مي كنم و حضور او در استقلال يكي ديگر از خبرهاي خوشي بود كه به هواداران وعده داده بوديم و انجام شد.”