انگلیس

رسمی: محمد صلاح از رم به لیورپول پیوست

فوتبال ترایب- محمد صلاح، ستاره مصری رم، سرانجام به طور رسمی به لیورپول پیوست.

لیورپول برای به خدمت گرفتن محمد صلاح به باشگاه رم 45میلیون یورو پرداخت خواهد کرد و به این ترتیب بازیکن مصری به گران قیمت ترین خرید لیورپول تبدیل خواهد شد.

صلاح در فصل بعد پیراهن شماره 11 تیم را به تن خواهد کرد. او پس از دومینیک سولانکه دومین خرید لیورپول محسوب می شود. صلاح در مصاحبه با وبسایت لیورپول گفت:”بسیار خوشحالم که اینجا هستم و نهایت تلاشم را برای باشگاه و تیمم خواهم کرد. ما تیم خوب و بازیکنان بزرگی داری.

سال گذشته به بازی لیورپول نگاه می کردم و می دیدم که همیشه سرمربی و بازیکنان نهایت تلاش خود را انجام می دهند. امیدوارم با کمک هم بتوانیم برای باشگاه و هوادارانمان عنوان قهرمانی کسب کنیم.”

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول اعتراف کرد از زمانی که صلاح 5 سال پیش وارد بازل شد پیشرفت او را دنبال کرده است. او گفت:”محمد ترکیب بسیار خوبی از تجربه و توانایی است و این قرارداد بسیار خوبی برای ما بود. او لیگ برتر را می شناسد و یکی از مهمترین بازیکنان کشورش است.

آمار او در ایتالیا بسیار قابل توجه بوده و توانایی مالکیت توپ او کیفیت تیم  ما را بهبود می دهد. او بازیکنی سرعتی است و بسیار مشتاق پیروز شدن است که این مسئله بسیار به نفع ما خواهد بود.”