استقلال

بیانیه باشگاه استقلال درباره کاپیتانی فصل آینده

فوتبال ترایب- باشگاه استقلال وجود حاشیه برای دریافت بازوبند کاپیتانی تیم را تکذیب کرد و اعلام کرد که فصل آینده نیز مهدی رحمتی کاپیتان اول آبی ها خواهد بود.

اولین حاشیه امضای قرارداد پژمان منتظری برای استقلال، شایعه درخواست بازوبند کاپیتانی توسط اوست. این شایعه عجیب که در فضای مجازی دست به دست شد، روابط عمومی باشگاه را بر آن داشت که اطلاعیه ای صادر کند. در این اطلاعیه آمده است:”باشگاه استقلال با نزديك شدن به پايان فعاليت هاي نقل و انتقالاتي خود و ادامه تمرينات، روزهاي ارامي را سپري ميكند و با همين آرامش نيز به كار خود ادامه خواهد داد.

براساس آنچه رسالت خود مي دانيم كه همانا كسب موفقيت و رضايت خاطر هواداران گرامي است، مجموعه باشگاه استقلال به هيچ وجه از فضاي آرامش خود خارج نشده و وارد حاشيه نخواهد شد.

شايعاتي از شب گذشته در برخي رسانه ها و فصاي مجازي مطرح شده و اين بار براي برهم زدن آرامش استقلال، موضوع بازىبند كاپيتاني را نشانه رفته اند.

منبع برخي از اين شايعات، براي مجموعه باشگاه استقلال آشنا و شناخته شده هستند اما براي تنوير افكار عمومي و جلوگيري از ادامه شايعات در خصوص بازوبند كاپيتاني، اعلام ميكنيم روند سال گذشته ادامه خواهد داشت و قرار نيست براي فصل آينده، تغييري در اين روال صورت گيرد و بازيكنان بزرگ و سابقه دار ما نيز فقط و فقط تمركزشان در جهت سربلندى استقلال ميباشد، لذا از دوستان عزيز خواهشمنديم با عدم انتشار شايعات و اخبار نادرست، به حفظ آرامش استقلال كمك كنند.”