استقلال

رسمی: پادوانی با استقلال یک ساله تمدید کرد

فوتبال ترایب- لئوناردو پادوانی، مدافع استقلال، قراردادش را با این باشگاه برای یک سال دیگر تمدید کرد.

استقلالی که در دو هفته اخیر فعالیت ویژه ای در بازار نقل و انتقالات داشتند، بعد از چند خرید خوب، قرارداد تعدادی از بازیکنان اصلی شان را هم تمدید کردند تا خیال منصوریان برای فصل جدید تا اندازه زیادی راحت شود.

البته آنها به دنبال یک مدافع دیگر هم بودند و پژمان منتظری را در نظر داشتند اما این  مدافع ملی پوش ترجیح داد به جای بازگشت به استقلال در لیگ قطر بماند. اکنون گفته می شود استقلالی ها قرار است خالد شفیعی را به خدمت بگیرند.

سید رضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال، در مورد تمدید قرارداد پادوانی و همچنین ادامه فعالیت این باشگاه در بازار نقل و انتقالات گفت:” با اعلام کادرفنی، مذاکرات خود با لئوناردو پادوانی را آغاز کردیم و روز پنجشنبه قرارداد این بازیکن با استقلال به مدت یک فصل دیگر تمدید شد.

پادوانی از جمله بازیکنان با ارزش و با اخلاق استقلال در فصل گذشته بود و با او به توافق رسیدیم تا این بازیکن در لیگ هفدهم نیز با پیراهن استقلال در مسابقات حاضر شود.

ماموریت ما در فصل نقل و انتقالات هنوز به پایان نرسیده و تلاش می کنیم تا ضمن برآورده کردن خواسته های کادرفنی، موجب شادی و رضایت هواداران را فراهم کنیم.”