پرسپولیس

ورزشگاه سلطان قابوس مسقط، میزبان دو دیدار پرسپولیس و الاهلی

فوتبال ترایب- کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که دو دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط در عمان برگزار خواهد شد.

به دلیل ادامه تنش های سیاسی بین ایران و عربستان، دیدارهای نمایندگان این دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا همچنان در کشور ثالث برگزار می شود و پرسپولیس مانند دیدارهای مرحله گروهی مقابل الهلال، بار دیگر در عمان مقابل حریف عربستانی قرار خواهد گرفت.

پرسپولیسی ها پس از نا امید شدن از همسایه های شمالی نظیر ترکمنستان و قرقیزستان، مجبور شدند بار دیگر عمان را به عنوان میزبان به کنفدراسیون معرفی کنند.

تیم عربستانی نیز که تاکنون بازی هایش را در قطر برگزار میکرد، به دلیل تنش های سیاسی به وجود آمده بین دو کشور، عمان را به عنوان کشور ثالث به ای اف سی معرفی کرد.

امروز روزنامه عربستانی المدینه اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط، پایتخت عمان را به عنوان محل برگزاری 2 بازی رفت و برگشت پرسپولیس و الاهلی پذیرفته است. دیدارهای رفت و برگشت این 2 تیم در روزهای 31 مرداد و 21 شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.