اسپانیا

فیگو: رئال بدون کریس رونالدو هم به راهش ادامه می‌دهد

فوتبال ترایب- لوئیز فیگو معتقد است چنانچه کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید این باشگاه را ترک کند رئال می تواند با این کمبود کنار بیاید و سازگار شود.

پس از آنکه هفته گذشته خبری منتشر شد که ادعا می کرد رونالدو تمایل دارد مادرید را ترک کند این بازیکن هیچ گونه صحبتی در مورد آینده اش نکرده و نظری نداده است. گفته می شود باشگاه سابق ستاره مادرید، منچستر یونایتد و پاری سن ژرمن خواستار جذب او هستند اما فلورنتینو پرز اعلام کرد که قصد فروش رونالدو را ندارد.

با وجود آنکه فیگو باور ندارد رونالدو مادرید را ترک خواهد کرد اما معتقد است هیچ بازیکن یا مدیری بزرگتر از باشگاه نیست. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”به نظر من هیچ کسی وجود ندارد که وجودش بخواهد برای باشگاه ضروری باشد. حتی کریستیانو رونالدو.

باشگاه نمی تواند به کسی وابسته باشد. تاریخ این باشگاه ها فراتر از شخص است. این در مورد رئسا و مدیران هم صادق است. اتفاق های زیادی باید رخ دهد که او بخواهدباشگاه را ترک کند. این یک تصمیم شخصی است و اگر کسی بخواهد واقعا اتفاقی رخ دهد، حتما همان طور می شود اما در این مورد من بعید می بینم .”

رونالدو با تیم ملی پرتغال در جام کنفدراسیون ها مقابل روسیه بازی کرد و با تک گل او به پیروزی رسید. او به پرسش های خبرنگاران در مورد آینده اش جواب نداد و تنها بیانیه ای در مورد بازی را روخوانی کرد.