پرسپولیس

رفیعی: انتظار نداشتم به خاطر رفتن از پرسپولیس، به من توهین کنند

فوتبال ترایب- سروش رفیعی، هافبک فصل قبل پرسپولیس که تصمیم گرفت فوتبالش را در قطر ادامه بدهد، تایید کرد که از توهین هایی که در این مورد شنیده، ناراحت است.

رفیعی که در نیم فصل لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست، یکی از عوامل قهرمانی این تیم و همچنین رسیدن قرمزها به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود.

اما او تصمیم گرفت به جای تمدید قرارداد با پرسپولیس، به باشگاه قطری الخور برود و این مسئله واکنش های زیادی را به همراه داشت.

او در این مورد گفت:” اگر شما بخواهید از شغل خبرنگاری کنار بروید من باید به شما توهین کنم؟ من با قلبم به پرسپولیس آمدم. قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم پیشنهاد مالی خوبی داشتم و آن هم برای من که دو سال از فوتبالم را در سربازی پشت سر گذاشته بودم و نیاز داشتم. اما در نهایت از نظر حرفه‌ای تصمیم به حضور در پرسپولیس گرفتم. از برخی صحبت‌ها ناراحت شدم اما ناراحتی بیشترم به این دلیل بود که زود از پرسپولیس رفتم. به هرحال به هر تصمیمی باید احترام گذاشت. در شرایط فعلی طرفداران در ایران بیشتر احساسی هستند و اما من تلاش کردم خاطرات خوش را در ذهنم نگه دارم.”

رفیعی همچنین تایید کرد که کار انتقالش به الخور قطعی شده و تنها اعلام رسمی آن باقی مانده که بعد از عید فطر انجام خواهد شد.

” الان در قطر هم ماه رمضان است. ماه رمضان خیلی برای این کشور مهم است و چند روز دیگر هم عید است. عید فطر برای آنها نیز همانند عید خودمان است و به طور کلی کارها انجام شده و هر وقت صلاح بدانند نهایی می شود. 

من از روز اول با صداقت رفتار کردم. به آقای برانکو گفتم که می روم. همه حرف هایم را به باشگاه و مردم و طرفداران هم گفتم و هیچ نکته ای نیست که باقی مانده است. آقای ترکاشوند گفته که من اینگونه حرف نزدم. اینکه من هم کم مصاحبه می کنم به همین دلیل است. در جامعه رسانه برخی اوقات شما صحبتی می‌کنید اما نوع انتشار آن متفاوت است. من در اینستاگرامم هم گفته بودم که تصمیم برای رفتن گرفته‌ام.”