اسپانیا

فلورنتینو پرز: رونالدو به من نگفته که می‌خواهد از رئال برود

فوتبال ترایب- فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، شایعات اخیر در مورد جدایی کریس رونالدو از این باشگاه را رد کرد و تاکید کرد که این ستاره پرتغالی در مادرید احساس راحتی می کند.

بعد از اینکه دادستانی اسپانیایی برای رونالدو به اتهام فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورویی، پرونده تشکیل داد، رسانه های پرتغالی و اسپانیایی اعلام کردند که این بازیکن که از این اتفاق ناراحت شده، به دنبال جدایی از رئال و ترک اسپانیاست. اما پرز همه این شایعات را رد کرد.

او به اوندا سرو گفت:” اینکه رسانه ها چطور با رونالدو رفتار می کنند، من را متاثر کرد. آنها به اصل بر بی گناهی او احترام نمی گذارند.

من معتقدم که همه باید مالیات شان را بپردازند و می دانم که کریستیانو هم همیشه کار درست را انجام داده است.

او در انگلیس هم همین کار را انجام می داد و سال ها بدون مشکل در این کشور بود. مطمئنم که کریس به وظایف مالیاتی اش عمل کرده است. این ابهامی است که باید برطرف شود.”

پرز همچنین به هواداران رئال اطمینان داد که رونالدو به قراردادش با رئال پایبند خواهد بود و تاکید کرد که تنها بعد از رقابت های جام کنفدراسیون ها با رونالدو در مورد آینده اش صحبت خواهد کرد.

” تنها چیزی که می توانم بگویم این است که رونالدو با رئال قرارداد دارد. من با او صحبتی نداشتم. تنها چیزهایی که روزنامه ها نوشته اند را شنیدم. آخرین باری که با رونالدو صحبت کردم، بعد از فینال کاردیف بود و در مورد فصل بعد حرف زدیم.  

او همیشه به من می گوید که در رئال راحت است. او اکنون با تیم ملی کشورش در یک ترونمنت بزرگ است و تا این رقابت ها تمام نشود، نمی توانم با او صحبت کنم.

بند جدایی قرارداد او یک میلیارد پوند است. ما هیچ پیشنهادی برای جدایی او نداشتیم. مالک پی اس جی دوست من است و تماسی با من در این مورد نداشته است.

این بسیار عجیب است. کریس پسر خوبی است. باید با او صحبت کنم تا ببینم چه اتفاقی افتاده است. من همیشه از او به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان دفاع کرده ام. او آدم خیلی خوبی است.

مطمئنا او از ما نمی خواهد که جریمه اش را بپردازیم. او چنین آدمی نیست. مطمئنم که او همه مالیات هایش را پرداخت می کند. کریس در مورد اینکه چه کسی باید جریمه اش را بپردازد، عصبانی نیست. می دانم تنها چیزی که او از آن عصبانی است، رفتاری است که در رسانه ها با او می شود.”