اسپانیا

فلورنتینو پرز: رئال نزدیک بود نیمار را بخرد

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید فاش کرد پیش از اینکه نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا به این باشگاه بپیوندد رئال در شرف بستن قرارد با او بود.

پرز در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”نیمار آزمایشات پزشکی را با مادرید گذرانده بود. ما تلاش کردیم او را به باشگاه بیاوریم ولی زمانی رسید که احساس کردیم این اتفاق غیر ممکن است و از قرارداد کنار کشیدیم.”

نیمار در حالی در تابستان 2013 به باشگاه کاتالان پیوست که مادرید تلاش کرده بود در همان پنجره نقل و انتقالات این بازیکن را با پیشنهادی بسیار بالا به خدمت بگیرد.

پس از آنکه کهکشانی ها موفق به جذب نیمار نشدند پرز در سپتامبر 2013 گرت بیل را از تاتنهام خرید و در آن زمان ان بازیکن رکورد دار نقل و انتقالات شد. بیل با یک انتقال دیرهنگام تابستانی و با مبلغی بالا به رئال پیوست. سرخیو راموس و لوکا مودریچ نیز خرید های دیرهنگام این باشگاه در سالهای 2005 و 2012 بودند.

به همین دلیل است که پرز از اینکه سانتیاگو برنابئو هنوز اقدامی در زمینه خریدهای تابستانی انجام نداده خیلی نگران نیست. او در این مورد گفت:”من تا آخر آگوست بازار نقل و انتقالات را فعال می بینم. هنوز وقت زیادی باقی مانده است.”

پرز در مورد بیل گفت که نگران عملکرد این بازیکن 27 ساله نیست و در مجموع باشگاه از سرمایه گذاری بر روی مهاجم ولزی راضی است.