پرسپولیس

سروش رفیعی: از پرسپولیس می روم اما نمی گویم خداحافظ

فوتبال ترایب- سروش رفیعی، هافبک خلاق فصل اخیر پرسپولیس، با رد شایعه ادامه حضورش در این تیم، به هواداران قول داد که در آینده بار دیگر به جمع قرمزها برگردد.

در حالی که در چند هفته اخیر شایعات زیادی در مورد آینده رفیعی منتشر شد و اعلام شد که او با باشگاه قطری الخور به توافق رسیده اما روز گذشته محمدعلی ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد هنوز احتمال ماندن این بازیکن در تیم پرسپولیس وجود دارد.

اما رفیعی شب گذشته از طریق لایو اینستاگرام به طور زنده با هواداران پرسپولیس صحبت کرد و بار دیگر تاکید کرد که فصل آینده در پرسپولیس بازی نخواهد کرد.

او گفت:” اصل حرف من این بود که دوست نداشتم با احساسات و فکر و ذهن شما بازی شود. در این چند روز این اتفاق رخ داده. انتظار هم نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد چون سعی کردم خیلی حرفه ای و با احترام قبل از همه آقای برانکو را در جریان جدایی ام قرار دهم. باشگاه را هم در جریان گذاشتم.

خیلی صمیمانه این اتفاق رخ داد و بعد از تصمیم نهایی ام در اینستاگرام پست گذاشتم تا از هواداران نیز تشکر کنم. نمی گویم خداحافظ چون که همیشه خودم را جزیی از خانواده پرسپولیس می دانم.

این سعادت را داشتم که هر چند کوتاه در جمع خانواده پرسپولیس باشم. خاطرات شیرینی هم دارم. جز مهربانی و لطف از شما هواداران، پیشکسوتان، مربیان، هم تیمی هایم ندیدم. مطمئنم خیلی زود برمی گردم و سعی می کنم  این زمان غیبتم را جبران کنم. در همه حالت پرسپولیسی ام و برای تیمم آرزوی سربلندی می کنم در هر شرایط و مقطعی.”