استقلال

رسمی: امید ابراهیمی با استقلال تمدید کرد

فوتبال ترایب- امید ابراهیمی، هافبک باتجربه و ملی پوش استقلال، قراردادش را با این باشگاه برای یک سال دیگر تمدید کرد.

ابراهیمی که یکی ا ز بازیکنان تاثیرگذار استقلال در چند فصل اخیر بوده، در فصل گذشته نیز نمایش های خوبی در ترکیب تیم علیرضا منصوریان داشت و به همین دلیل، سرمربی استقلال به هواداران قول داده بود که این بازیکن را در تیمش حفظ خواهد کرد.

سرانجام در آخرین ساعات شب گذشته بود که ابراهیمی قراردادش را برای یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد.

او که در حال حاضر مصدوم است و شرایط حضور در تمرینات را ندارد، بعد از تمدید قراردادش به سایت باشگاه استقلال گفت:” تمدید قرارداد با استقلال بهترین اتفاق ممکن برای من بود و از این بابت بسیار خوشحال هستم. پس از صحبت هایی که با مسئولان باشگاه درباره ی ادامه ی حضور در استقلال داشتم به توافق نهایی رسیدیم و قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کردم و این اتفاق را به فال نیک می گیرم.

از اینکه همچنان بازیکنان استقلال هستم و پیراهن این تیم را به تن می کنم بسیار خوشحالم و به این مساله افتخار می کنم. استقلال یک تیم بزرگ، پر افتخار و دارای هواداران پرتعداد و پرشور است. اطمینان دارم که در فصل آینده می توانیم با تلاش های کادرفنی و بازیکنان و همینطور حمایت های هواداران عزیزمان روزهای بسیار خوبی را رقم بزنیم و نتایجی کسب کنیم که باعث شادی هواداران خونگرم ما بشود.”

رضا افتخاری، رئیس باشگاه استقلال هم با ابراز خشنودی از تمدید قرارداد ابراهیمی، گفت:” با درخواست کادرفنی قرارداد امید ابراهیمی بازیکن ملی پوش و اثر گذار استقلال و تیم ملی برای یک فصل دیگر تمدید شد.

ابراهیمی در سه فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و بعد از توافقاتی که میان باشگاه و این بازیکن حاصل شد، ابراهیمی به مدت یک فصل دیگر قرارداد خود با باشگاه را تمدید کرد. تمدید قرارداد ابراهیمی را به این بازیکن و هواداران تبریک می گویم و امیدوارم هافبک با اخلاق استقلال در فصل جاری نیز درخشش خود با پیراهن استقلال را ادامه دهد.

خبرهای خوش برای هواداران استقلال همچنان ادامه دارد و تلاش می کنیم تا همچنان بازیکنان اثرگذار و مورد نظر کادرفنی را برای فصل آینده جذب کنیم تا تیمی قدرتمند و مدعی را روانه ی مسابقات کرده باشیم.”