پرسپولیس

اطلاعیه پرسپولیس: هواداران نگران عواید سامانه 3090 نباشند

فوتبال ترایب- در چند روز گذشته مطالبی درباره سامانه 3090 در فضای مجازی منتشر شد که نگرانی هواداران قرمز را بر انگیخت.

در اسن شایعات گفته میشد که ممکن است کمکهای هواداری این باشگاه در اختیار باشگاه های رقیب همچون استقلال و تراکتورسازی قرار بگیرد.

به همین دلیل روابط عمومی باشگاه پرسپولیس طی بیانیه ای با اشاره به اهمیت کمکهای هواداری این سامانه در جهت حل برخی مشکلات مالی باشگاه، این موضوع را تکذیب نموده و اعلام کرد که همه عواید کمک هواداران قرمز به حساب این باشگاه واریز می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است:”طی روزهای گذشته درج بعضی مطالب در رسانه‌ها به ویژه در شبکه‌های اجتماعی نگرانی‌هایی را نزد هواداران بوجود آورده است، مبنی بر اینکه شاید سهم باشگاه پرسپولیس از عواید مالی مشارکت آنها در سامانه پیامکی 3090، در اختیار باشگاه‌های دیگری قرار بگیرد و از آن منتفع شوند که اطمینان کامل می‌دهیم با توجه به اقدامات صورت گرفته در سیستم اپراتور همراه اول، وقوع چنین امری غیر ممکن است. با توجه به تعریف شدن سرفصل‌های جداگانه برای هواداران، هر یک از تیم‌های حاضر در این سامانه و تفکیک مکانیزه و هوشمند مشارکت‌ها بر اساس کد ارسالی میزان عواید ناشی از مشارکت مردم کاملا مشخص است.

بر این اساس، هواداران پرسپولیس هنگامی که کد 6 را به این سامانه ارسال می‌کنند و مشترک می‌شوند از آن پس عواید مالی حاصل از این حضور به حساب باشگاه پرسپولیس گذاشته می‌شود و سهم واصله تنها می‌تواند در اختیار این باشگاه قرار بگیرد.

همچنین از هواداران عزیز می‌خواهیم در توجه به چنین مطالبی و نشر آنها متوجه این نکته باشند که بخش اعظمی از نیازهای مالی باشگاه پرسپولیس که با تحول این مجموعه در دو سال اخیر و اقتدار در رقابت‌های داخلی و بین‌المللی همراه بوده است حاصل بهره‌مند شدن از همین مشارکت آنها است که بارها مراتب قدردانی خود را از شما عزیزان اعلام کرده‌ایم. بی‌تردید یکی از راه‌های توقف این روند و زمین‌گیر کردن پرسپولیس محبوب شما هم ایجاد اختلال در این روند است و از این رو تلاش خواهد شد هواداران پرسپولیس به عنوان حامیان اصلی باشگاه از چنین امور مشارکتی دلسرد و مایوس شده و یا با ایجاد بدبینی سطح این مشارکت‌ها را پایین بیاورند تا شاید به این ترتیب پرسپولیس متوقف شود.”