استقلال

شجاعیان: امیدوار با استقلال به تیم ملی برگردم

فوتبال ترایب- داریوش شجاعیان، خرید جدید باشگاه استقلال، دلیل پیوستنش به این باشگاه را علاقه قلبی به این تیم اعلام کرد و تاکید کرد می خواهد با درخشش در استقلال، یکی از اعضای تیم ملی در جام جهانی روسیه باشد.

شجاعیان که به دلیل بازی های خوبش در ترکیب گسترش فولاد تبریز، مورد توجه استقلال و پرسپولیس قرار داشت، در نهایت با شب گذشته به استقلال پیوست.

او در مورد طولانی شدن روند انتقالش به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت:” در مورد قرارداد و کش و قوس هایش باید بگویم که من یک بعدازظهر قرار بود باشگاه باشیم و قرارداد را تنظیم کنیم ولی بخاطر مشکلات خانوادگی و تماسی که با شیراز داشتم  باعث شد تا این قرارداد به آخرشب موکول شود و همانطور که می دانید اکنون قراردادم را با استقلال امضا کردم تا بتوانم به تیمی که دوستش دارم و از بچگی به آن علاقمند بودم بپیوندم و امیدوارم با کمک هواداران و بچه ها بتوانیم امسال سال خوبی در استقلال داشته باشیم.

 اتفاقی که در فضای مجازی رخ می دهد  با قطعیت نمی شود گفت که حقیقت دارد و به نظرم اخباری که در فضای مجازی پخش شده بود صحت نداشت و دلیل آنکه من بعدازظهر سر قرار حاضر نشدم، مادرم بود که مشکلاتی برایشان ایجاد شده بود و از همین رو نتوانستم به موقع در باشگاه استقلال حضور داشته باشم.

 از همین جا از هواداران استقلال بابت آنکه نتوانستم سر موعد مقرر حضور داشته باشم عذرخواهی می کنم اما همانطور که شما شاهد هستید سر قولم ماندم و نگذاشتم این قرار به فردا موکول شود و همین امشب به باشگاه استقلال آمدم و کار را تمام کردم. خدا را شکر می کنم که همه چیز توافق شد و توانستم به تیم استقلال و پرطرفدار آبی های تهران بپیوندم.

مطمئنا تیمی که در آن بازی می کنید در انتخاب تیم ملی تاثیرگذار است و من هم یکی از دلایل انتخاب تیم امسالم همین بود به جز آنکه دلیل اصلی حضورم در جمع آبی ها دلی بوده. امیدوارم آنها من را در راه رسیدن به تیم ملی کمک کنند تا بتوانم سال آینده مسافر روسیه باشم و با کمک علی آقا سهمیه استقلال را در تیم ملی بیشتر کنیم.”