اروپا ایتالیا

رایولا: میلانی ها، دوناروما را تهدید کردند

فوتبال ترایب- مینو رایولا، ایجنت جانلوئیجی دوناروما، دروازه بان جوان میلان، باشگاه میلان را به زورگویی متهم کرد و ادعا کرد پس از آنکه دوناروما پیشنهاد قرارداد جدید آنها را رد کرد فضای خصومت آمیزی به وجود آورد و این بازیکن جوان مورد تهدید جانی قرار گرفت.

هواداران میلان به شدت دروازه بان جوان را مورد انتقاد قرار دادند و او را به پول پرستی متهم کردند اما رایولا در روز یکشنبه سکوت خود را شکست و از دوناروما دفاع کرد و ماکسیمیلیانو میرابلی را در بروز این رفتارها مقصر دانست.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:” شرایط بسیار خصومت آمیز و خشن شده بود و هیچ راهی برای بیرون رفتن از آن وجود نداشت به همین دلیل ناچار شدیم تصمیمی بگیریم که نمی خواستیم. این مسئله هیچ ربطی به چول نداشت. ما مورد تهدید قرار گرفتیم و خانواده دوناروما تهدید شدند که او دیگر بازی نخواهد کرد و هم اینکه تهدید جانی شدند. شما نمی توانید با ترس و تهدید بازیکنی را نگه داشته باشید.

حالا این احتمال وجود دارد که او یک سال نتواند بازی کند. توانایی او این مسئله را بعید می کند اما این خودش روش های زورگویی را نشان می دهد. ما حتی به مرحله صحبت در مورد پول یا بند آزادسازی بازیکن نرسیدیم و حتی نتوانستیم فکر کنیم چه چیزی برای جیجیو بهتر است.

او آماده بود تا قرارداد جدیدی امضا کند و هیچ شکی نداشت. آنها به دلیل فضای بسیار بدی که اطراف دوناروما به وجود آوردند ما را مجبور کردند که مذاکرات را ترک کنیم. این میلان بود که با عملکرد خود او را از دست داد. دوناروما به من گفت:”مینو فکر نمی کنم ادامه این مذاکره در حالی که آنها من و خانواده ام را مورد تهدید و توهین قرار می دهند کار درستی باشد.”

ما هنوز با هیچ باشگاه بزرگی صحبت نکردیم و با هیچ تیمی به توافق نرسیدیم. دوناروما از وقتی 14 ساله بود از یوونتوس، رئال مادرید و باشگاه های بزرگ دیگری پیشنهاد داشت. او اگر می خواست میلان را ترک کند می توانست خیلی زودتر این کار را انجام دهد.”