پرسپولیس

فردا آخرین مهلت تعیین میزبان برای پرسپولیس

فوتبال ترایب- پرسپولیسی ها تنها فردا را مهلت دارند تا میزبان بازی اول خود با الاهلی عربستان را مشخص کنند.

پرسپولیسی ها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حریف الاهلی عربستان شده اند که به دلایل سیاسی باید بازی های رفت و برگشت این دو تیم در کشورهای ثالث برگزار شود. مهلتی که AFC‌ برای معرفی کشور میزبان بازی رفت تعیین شده است فردا دوشنبه است.

پرسپولیسی‌ها کشورهای قرقیزستان، ترکمنستان و تاجیکستان را برای میزبانی از الاهلی مدنظر داشتند. زمین چمن ورزشگاه اصلی تاجیکستان مصنوعی بود و مورد تایید بانکو قرار نگرفت.

ترکمنستان نیز جواب مشخصی به درخواست پرسپولیسی‌ها نداد. گزینه باقیمانده شهر بیشکک قرقیزستان بود که نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای بازدید از امکانات آنجا راهی بیشکک شدند و گزارش خود را تحویل برانکو دادند. البته گفته میشود وضعیت چمن این ورزشگاه هم ایده آل نیست و ممکن است برانکو آن را تایید نکند.

برانکو ایوانکوویچ فردا به ایران باز خواهد گشت و قرار است طی جلسه‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس در نهایت برای تعیین میزبانی از تیم الاهلی تصمیم‌گیری کرده و گزینه نهایی خود را به AFC اطلاع دهند.

از آنجایی که ترکمنستان نیز هنوز جواب رد نداده است بنابراین بین دو کشور ترکمنستان و قرقیزستان، یکی به عنوان میزبان از طرف پرسپولیس به ای اف سی معرفی خواهد شد.