سپاهان استقلال

جپاروف: یک فصل دیگر در سپاهان یا خداحافظی از فوتبال

فوتبال ترایب- مدیر برنامه های سرور جپاروف اعلام کرد که این بازیکن یا یک سال دیگر برای سپاهان بازی میکند و یا کلا از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

داستان دور و نزدیک شدن جپاروف و استقلال به نقطه عجیبی رسیده است. از قراردادی که در استانه بسته شدن به علت محرومیت منتفی شد تا قرارداد قرضی با سپاهان و در نهایت باز نگشتن به استقلال و این بار تهدید به خداحافظی از فوتبال.

مدیربرنامه‌های این بازیکن درباره برنامه آینده او گفت:” چند روز پیش من با چپاروف حرف زدم و او گفت که تمام مدارج مربیگری را طی کرده است و قصد دارد یک سال دیگر بازی کند و بعد از آن برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کند و مربی شود.”

او درباره علاقه جپاروف به بازی در سپاهان صحبت کرد و ادامه داد:” چپاروف دوست دارد با سپاهان از فوتبال خداحافظی کند و سال آخر را در این تیم بازی کند. اگر باشگاه استقلال مدارکی بیاورد که ثابت کند با این بازیکن قرارداد دارد، ممکن است چپاروف برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند. آنچه مسلم است امسال سال آخر بازی چپاروف است و او دوست دارد در سپاهان و یا شاید در تیمی در کشورش بازی کند.”

با این اوصاف به نظر میرسد که جپاروف شاید به قیمت خداحافظی از فوتبال هم راضی به پوشیدن پیراهن استقلال نشود. باید دید منصوریان در این باره چه برنامه ای خواهد داشت. نگاه داشتن بازیکن ناراضی به هر قیمتی یا یافتن جایگزینی مناسب برای او در پستی که پاشنه آشیل استقلال در فصل گذشته بود.