اروپا ایتالیا

توافق رم و لیورپول برای انتقال محمد صلاح

فوتبال ترایب- باشگاه لیورپول با رم بر سر خرید محمد صلاح، ملی پوش مصری به توافق رسید و به نظر می رسد انتقال این بازیکن بالاخره نهایی شده است.

پس از مذاکرات امروز در انگلیس در حضور ایجنت این بازیکن، دو باشگاه به توافق رسیدند و طبق برنامه صلاح برای انجام آزمایشات پزشکی به انگلیس سفر خواهد کرد.

این بازیکن بلیط پرواز خود را رزرو کرده است و در روز سه شنبه 20 ژوئن وارد انگلیس خواهد شد. او که در این هفته 25 ساله شده بهترین فصل دوران حرفه ای خود را پشت سر گذاشت و با وجود غیبت یک و نیم ماهه اش – به دلیل همراهی تیم ملی مصر در جام ملت های آفریقا- برای رم در مجموع رقابت ها 19 گل به ثمر رساند.

در رقابت های جام ملت های آفریقا که در گابن برگزار شد صلاح در چهار گل از پنج گل به ثمر رسیده توسط مصر نقش داشت. او دو گل را خودش به ثمر رساند و با پاس گلی که داد در دو گل دیگر نقش داشت و آنها را به فینال رساند. اما در نهایت مقابا کامرون با نتیجه 2-1 شکست خوردند.

لازم به ذکر است باشگاه رم قیمت ستاره مصری خود را 50 میلیون یورو اعلام کرد و مانچی، مدیر ورزشی رم تایید کرد در این هفته پیشنهادی از یک باشگاه انگلیسی برای صلاح داشته اند اما باشگاه تا پیش از بررسی های بیشتر قصد فروش او را ندارد. خبرهای رسیده حاکی از آن است که لیورپول با مبلغی حدود 45 میلیون یورو این بازیکن مصری را به خدمت خواهد گرفت.