جام جهانی 2018

تساوی پرتغال و مکزیک در جام کنفدراسیون ها

فوتبال ترایب- پرتغال، قهرمان رقابت های یورو 2016، در اولین دیدارش در جام کنفدراسیون های 2017 روسیه، امشب مقابل مکزیک، قهرمان کونکاکاف با تساوی 2-2 متوقف شد.

در این دیدار شاگردان فرناندو سانتوس دو بار از حریف پیش افتادند اما مکزیک هر دو بار توانست گل خورده را جبران کند و از این دیدار به یک امتیاز برسد.

پرتغالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و پس از اینکه کریس رونالدو یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد، توسط په په به گل رسیدند اما بعد از ویدئو چک، داور این گل را مردود اعلام کرد.

برتری پرتغالی ها ادامه داشت و سرانجام در دقیقه 35، روی حرکت عالی کریس رونالدو، این ریکاردو کوارشما بود که توانست گل اول بازی را به راحتی به ثمر برساند.

اما برتری این تیم تنها 7 دقیقه پایدار بود و در دقیقه 42، خاویر هرناندز با یک ضربه دقیق، توانست حساب کار را 1-1 کند تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

این نتیجه تا دقیقه 86 پایدار بود تا اینکه سدریک، روی حرکت خوب رناتو سانچس، صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، کار را تمام کرد.

در حالی که به نظر می رسید پرتغال جام کنفدراسیون ها را با پیروزی آغاز خواهد کرد، مکزیک در دومین دقیقه از وقت های تلف شده به گل رسید.

روی یک ضربه کرنر بود که توپ در دهانه دروازه به مورنو رسید و او هم با یک ضربه سر، کار را تمام کرد تا بازی با تساوی 2-2 به پایان برسد.