اسپانیا

کالدرون: رونالدو احتمالا به منچستریونایتد برمی گردد

فوتبال ترایب- رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید معتقد است چنانچه کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید قصد ترک این باشگاه را داشته باشد رئال برای منصرف کردن او از تصمیمش تمام تلاش خود را خواهد کرد. کالدرون بر این باور است که مقصد بعدی احتمالی مهاجم پرتغالی منچستریونایتد خواهد بود.

دو هفته پی از آنکه رئال با کمک ستاره اش توانست از عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ خود دفاع کند باشگاه رئال مادرید با خبری که در رسانه های پرتغالی پخش شد به لرزه در آمد. یک خبرگزاری ادعا کرده است که از منابع نزدیک به ستاره پرتغالی با خبر شده که او پس از اتهامات فرار مالیاتی که به او زده شده دیگر نمی خواهد در اسپانیا باز کند.

وکلای رونالدو این اتهامات را رد کرده اند و باشگاه نیز با انتشار بیانیه ای از او حمایت کرد و اعلام کرد که به ستاره اش اطمینان کامل دارد اما منابع نزدیک به ملی پوش پرتغالی ادعا کرده اند که تصمیم او برای ترک برنابئو برگشت ناپذیر است.

با وجود آنکه در زمانی که مورینیو هدایت رئال را برعهده داشت ارتباط او با رونالدو بدون مشکل نبود کالدرون معتقد است پیوستن رونالدو به یونایتد می تواند یکی از گزینه ای ممکن باشد. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”فکر می کنم عوض کردن نظر رونالدو کار دشواری باشد. من در زمانی که او می خواست یونایتد را ترک کند و با رئال قرارداد ببندد در همین شرایط قرار داشتم. او گفت:”من می خواهم بروم” و همین تمام چیزی بود که گفت.

همین شرایط را در همان سال با روبینیو داشتم که می خواست رئال را ترک کند. به عنوان رئیس باشگاه غیر از آنکه بگذارید برود کار دیگری نمی توانید انجام دهید. در نهایت باید تلاش کنید تا بهترین قرارداد ممکن را ببندید. امیدوارم رونالدو هنوز تصمیم نهایی را نگرفته باشد. زیرا در آن صورت تغییر آن بسیار دشوار خواهد بود.

رابطه رونالدو و مورینیو در رئال عالی نبود ولی دلیل نمی شود که او نخواهد به منچستریونایتد برگردد. او به خاطر فرگوسن آمدن به رئال را یک سال به تعویق انداخت. زیرا الکس فرگوسن برای او مانند پدر بود. رونالدو عاشق باشگاه، هواداران و شهر منچستر بود. به همین دلیل برگشتن او به یونایتد را مردود نمی دانم.”