اسپانیا

والورده: خوشحالم که مربی لیونل مسی هستم

فوتبال ترایب- ارنستو والورده، سرمربی جدید بارسلونا معتقد است لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیمش همچنان در حال بهتر شدن است و توانایی او در پیشرفت فوق العاده است.

والورده بر این باور است که مسی هنوز به اوج خود نرسیده است و با وجود آنکه در 24 ژوئن 30 ساله می شود و در این مدت دستاوردهای بسیاری داشته است هنوز می توان از او انتظار خلق شگفتی داشت. او در مصاحبه با بارسا تی وی گفت:”مسی هر روز شما را شگفت زده می کند. او بی شک بهترین بازیکن دنیاست و از اینکه مربی او هستم خوشحالم.

او یک روز کاری خارق العاده انجام می دهد و با خودت فکر می کنی که دیگر بیشتر از این امکان ندارد بتواند کاری انجام دهد اما او همواره در حال پیشرفت است و رو به جلو حرکت می کند. وقتی کسی به طور مداوم بهترین عملکرد خود را نشان می دهد لحظه ای می رسد که باخودت فکر می کنی دیگر تکرار شدنی نیست. اما او بهتر و بهتر می شود و ما هنوز منتظر بهترین او هستیم.”

مثلث مسی، سوارز، نیمار به موفقیت های بسیاری دست یافتند و حالا “MSN” تحت رهبری و هدایت والورده قرار دارد. او در این مورد گفت:”وقتی ستارگان بزرگی در اختیار داری همیشه از خودت میپرسی چگونه آنها را با هم ترکیب کنی و این ترکیب چه پتانسیلی خواهد داشت اما گاهی اوقات فقط باید بگذاری خودش اتفاق بیفتد.”