استقلال

منصوریان:استقلال خانه پژمان منتظری است

فوتبال ترایب- سرمربی استقلال از نزدیک شدن پژمان منتظری و داریوش شجاعیان به این باشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا دو روز آینده با آنها به توافق دست یابند.

علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه گفت:” گمانه‌زنی‌های زیادی انجام می‌شود اما ما راحت و با حوصله و بی‌توجه به فضای هیجانی فصل نقل و انتقالات مشغول یارگیری هستیم. “

او درباره هافبک تکنیکی گسترش فولاد گفت:” داریوش شجاعیان یکی از بازیکنانی است که مد نظر استقلال قرار دارد و امیدوارم تا ۲ روز آینده به یک نقطه‌ی مشترک با او دست پیدا کنیم. از باشگاه گسترش فولاد و آقایان زنوزی و نصیرزاده برای حسین نیتی که داشتند، تشکر می‌کنم.”

منصوریان آخرین فعل و نفعالات پیرامون حضور پژمان منتظری را اینگونه تشریح کرد:” ظرف یکی دو روز آینده با او نیز به نقطه مشترک می‌رسیم. در باشگاه استقلال به روی پژمان باز است و این‌جا خانه او است. ما آماده قرارداد با بازیکنی هستیم که در این باشگاه پیشرفت کرده و یکی از زمان‌هایی که منتظری می‌تواند به استقلال کمک کند، فصل جاری است.”

وی با اشاره به عملکرد مثبت بازیکنان فعلی این باشگاه افزود:” هم‌چنین نباید فراموش کنیم که بازیکنان حال حاضر ما در فصل گذشته به مقام نایب قهرمانی لیگ رسیدند و باید به جوانان فصل گذشته نیز اعتماد کنیم. تمدید قرارداد با بازیکنان فصل پیش هم در دستور کار باشگاه قرار دارد و در حال انجام است.”