استقلال

شهباززاده: رفتن کاوه، ارتباطی به آمدن من به استقلال نداشت

فوتبال ترایب- سجاد شهباززاده، مهاجم گلزنی که بعد از یک فصل دوری، بار دیگر به جمع استقلالی ها برگشت، تاکید کرد که جدایی کاوه رضایی از این باشگاه، به دلیل بازگشت او نبوده است؛ همانطور که خودش فصل گذشته تنها به دلیل علاقه به بازی در یک لیگ اروپایی، استقلال را ترک کرد، نه حضور این مهاجم کرمانشاهی.

تنها ساعتی پس از پیوستن شهباززاده به استقلال بود که رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از حضورش در باشگاه بلژیکی رویال شارلوا خبر داد.

اما شهباززاده معتقد است که رفتن به فوتبال اروپا رویای هر بازیکن ایرانی است و تصمیم کاوه رضایی ارتباطی به بازگشت او نداشت.

او گفت:” این چیزهایی است که من چندین بار واضح درباره آن توضیح دادم و فکر می‌کنم باید یک بار دیگر آن را اعلام کنم. صددرصد تمام بازیکنانی که در ایران بازی می‌کنند دوست دارند روزی به فوتبال اروپا بروند و وقتی چنین موقعیتی برای امثال من پیش می‌آید دوست داریم از آن استفاده کنیم. به طور قطع یک بازیکن دوست دارد فوتبالش را در خارج از کشور از بوندسلیگا شروع کند اما واقعیت این است در لیگ این کشور یا کشورهای نظیر آن بازیکنان ایرانی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و بنابراین بازیکن مجبور است از لیگ‌های سطح پایین‌تر شروع کند. من نه دلخوری‌ای از مسئولان باشگاه استقلال داشتم و نه هیچ چیز دیگری؛ زمانی هم که بار قبل با استقلال قرارداد 3 ساله امضا کردم گفتم که من در ایران جز این تیم نمی‌خواهم در تیم دیگری بازی کنم اما اگر پیشنهاد اروپایی آمد به من کمک کنند که بتوانم بروم که همین اتفاق هم افتاد. 

اول باید بگویم رابطه من با کاوه رضایی خوب است و او دوست عزیز من است. کاوه برای پیشرفت فوتبالش ترجیح داده است به فوتبال اروپا برود و البته تصمیمی گرفته که قطعا به خودش ربط دارد. من هم در آن زمان با اهدافی که داشتم ترجیح دادم از استقلال بروم و احتمالا کاوه هم همین فکرها را کرده.”