پرسپولیس

افزایش احتمال برگزاری دیدار پرسپولیس-الاهلی در بیشکک

فوتبال ترایب- تلاش پرسپولیسی ها برای پیدا کردن میزبانی مناسب برای دیدارشان مقابل الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ادامه دارد و اکنون به نظر می رسد شانس بیشکک برای برگزاری این دیدار افزایش پیدا کرده است.

ادامه تنش های سیاسی بین ایران و عربستان  باعث شده تا همچنان تیم های دو کشور بازی های شان را در کشورش ثالث برگزار کنند و بعد از تجربه ناموفق بازی با الاهلال در عمان، اکنون پرسپولیسی به دنبال برگزاری بازی شان مقابل الاهلی در یکی از کشورهای استقلال یافته شوروی سابق هستند.

در حالی که قبلا از ترکمنستان و تاجیکستان به عنوان میزبان احتمالی پرسپولیس نام برده می شود، قرمزها برای بررسی شرایطی میزبانی قرقیزستان به بیشکک هم سفر کردند.

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه گفت:” در جریان سفر به قرقیزستان، جلسه کاری خوبی با نایب رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال این کشور داشتیم. آنها ابراز علاقه کردند که بتوانند میزبانی بازی ما را بر عهده بگیرند.

 از امکانات موجود، بویژه شرایط ورزشگاه مورد نظر و زمین آن بازدید داشتیم. زمین ایراداتی دارد که مدیر ورزشگاه اعلام کرد، برای رفع نواقص آن تلاش می‌کنند. بنده و آقای ترکاشوند نتیجه مشاهدات را همراه تصاویر و ویدئوهای مختلف برای باشگاه و سرمربی تیم ارسال کردیم. در این ارتباط منتظر تصمیم آقای برانکو هستیم که در جلسه‌ای با آقای طاهری موضوع را بررسی و اعلام خواهند کرد.”

البته گفته می شود بیشکک مشکل فرودگاهی هم دارد که می تواند مانع بزرگی بر سر راه میزبانی این شهر از این دیدار حساس باشد.