انگلیس

شایعه اختلاف کونته با مدیران چلسی واقعیت دارد؟

فوتبال ترایب- خبرهای رسیده حاکی از آن است که آنتونیو کونته، سرمربی چلسی و مسئولان نقل و انتقالات باشگاه به دلیل اینکه هنوز کاری در رابطه با انتقال های تابستانی انجام نشده است دچار مشکل شده اند اما باشگاه لندنی این اختلاف را بی اهمیت می داند.

هواداران آبی ها پس از شنیدن اخبار مربوط به اختلاف سرمربی و مدیران باشگاه ابراز نگرانی کرده اند. گفته می شود کونته به دلیل اینکه باشگاه هنوز با هیچ بازیکن جدیدی قرارداد نبسته ناراضی است اما منابع خبرگزاری گل این اخبار را رد کرده اند.

چلسی هنوز بهه دنبال جذب بازیکن برای تیم اول خود است اما هنوز به دنبال قرارداد با روملو لوکاکو از اورتون و تیمو باکایوکو از موناکو هستند. این در حالی که رقیب آنها، منچستر سیتی تا به حال قراردادهایی به ارزش 78 میلیون یورو امضا کرده است.

منچستریونایتد تا به حال با ویکتور ایندلوف قرارداد بسته و انتظار می رود مراحل انتقال آلوارو موراتا هم تا هفته آینده تکمیل شود. موراتا یکی از گزینه های مورد علاقه کونته نیز بود.

پنچره نقل و انتقالات به صورت رسمی در اول جولای گشوده می شود. چلسی در سال گذشته نیز اولین قرارداد خود را در سوم جولای امضا کرده بود و میکی باتشوای را با 33 میلیون پوند از مارسی به خدمت گرفت. چلسی امسال بودجه قابل توجهی را برای نقل و انتقالات در نظر گرفته است و احتمالا بیش از 100 میلیون پوند هزینه خواهد کرد.