آسیا ژاپن

رسمی: مدافع ژاپنی به العین امارات پیوست

فوتبال ترایب- العین امارات، یکی از تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سوساکا شیوتانی، مدافع باشگاه سانفرسه هیروشیما را به خدمت گرفت.

شیوتانی 28 ساله که دو بازی ملی هم برای ژاپن انجام داده است، یکی از سه بازیکن بالای 23 سال ژاپن در رقابت های المپیک ریو دوژانیرو هم بود.

در حالی که سانفرسه شرایط خوبی در جی لیگ ندارد و خطر سقوط را احساس می کند، شیوتانی به پیشنهاد العین، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا پاسخ مثبت داد.

او به خبرنگاران گفت:” این پیشنهاد زمانی رسید که باشگاه سانفرسه در شرایط دشواری قرار دارد و به همین دلیل، من خیلی روی آن فکر کردم. اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که نمی خواهم بعد از پایان دوران حرفه ای ام، هیچ حسرتی داشته باشم.

5 فصل حضورم در سانفرسه برایم مایه غرور است و خاطرات فوق العاده ای را برای من رقم زد. معتقدم که سانفرسه می تواند قوی تر شود و حتی با جدایی از این تیم هم به حمایت از آنها ادامه می دهم.”

العین در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید با الهلال عربستان روبرو شود و در صورت راهیابی به نیمه نهایی، با برنده دیدار پرسپولیس-الاهلی بازی خواهد کرد.