استقلال

امید نورافکن : به خاطر استقلال و هوادارانش با افتخار ماندم

فوتبال ترایب- امید نورافکن پدیده جوان فصل گذشته استقلال با تمدید قرارداد خود با این تیم، دو سال دیگر آبی خواهد ماند.

کاپیتان تیم ملی جوانان و از بهترین مهره های استقلال در فصل گذشته که نقش مهمی در نقشه های تاکتیکی منصوریان داشت پس از تمديد قرارداد با باشگاه گفت: ” من بازيكن استقلال هستم و از اين كه قراردادم را با اين باشگاه تمديد كردم، بسيار خوشحالم و به اين مساله افتخار ميكنم. بيشترين شخصي كه در تمديد قراردادم نقش داشت، عليرضا منصوريان بود زيرا فصل گذشته خيلي حمايتم كرد و مجوز حضورم در تيم ملي جوانان را براي شركت در جام جهاني صادر كرد كه هرگز فراموش نميكنم.”

هافبک دفاعی استقلال در ادامه افزود:” قرارداد خود را به مدت ٢ فصل ديگر با استقلال تمديد كردم و سعي ميكنم بهترين عملكرد را داشته باشم. همه سعي و تلاش من اين است كه در تمرينات و مسابقات عملكرد مطلوب و مورد رضايت كادر فني را داشته باشم. استقلال با حمايتهاي مديريت، تلاش كادر فني و بازيكنان و حمايتهاي هواداران، در هر ٣ جام مدعي خواهد بود. از نظر شخصي هم اميدوارم بتوانم رو به رشد عمل كنم و شرايط بهتري از قبل داشته باشم.”

او با اشاره به پیشنهادهایی از تیم های دیگر تاکید کرد:” از آقايان افتخاري و توفيقي هم نهايت تشكر را دارم زيرا حمايتم كردند. در يك هفته اخير اقايان افتخاري، منصوريان و توفيقي پيگير كار تمديد قراردادم بودند. من شرايط جدايي هم داشتم اما به خاطر استقلال و هوادارانش با افتخار ماندم. اميدوارم زحمات و اعتماد اين آقايان را در طول فصل جبران كنم هواداران را خوشحال كنيم.”

با قطعی شدن قرارداد روزبه چشمی و امید نورافکن خیال منصوریان بابت پست مهم هافبک دفاعی در تیمش راحت شد و او با اطمینان بیشتری به ترمیم نقاط ضعف دیگر تیمش خواهد پرداخت.