جام جهانی 2018

افتتاحیه جام کنفدراسیون ها با همکاری بیش از دو هزار هنرمند روس

فوتبال ترایب- در حالی که کمتر از 24 ساعت تا آغاز مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون ها مانده است، جزییات این مراسم اعلام شد.

جام کنفدراسیون‌ها 2017 روسیه از فردا 27 خردادماه تا 11 تیر ماه سال جاری در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد. در گروه A این رقابت‌ها روسیه، پرتغال، نیوزیلند و مکزیک حضور دارند و تیم‌های گروه B را نیز شیلی، کامرون، آلمان و استرالیا تشکیل می‌دهند.

مراسم افتتاحیه این بازی ها از ساعت 17.30 دقیقه فردا در ورزشگاه سن پترزبورگ آغاز می‌شود و پس از پایان آن، تیم‌‌های ملی فوتبال روسیه و نیوزیلند در ساعت 19.30 دقیقه به مصاف هم می‌روند.

آلکسی سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام‌جهانی 2018 روسیه با اعلام به فروش رفتن 60 درصد از بلیط های این مسابقات گفت:” در مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های 2017 خوانندگان روسی شامل آلسو، لازارف و اسماش شرکت خواهند کرد. بیش از 2 هزار هنرمند نیز در برپایی این مراسم شرکت می‌کنند.”

وی محور برنامه های افتتاحیه را اینگونه عنوان کرد:” بخش اصلی مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌ها معرفی‌کننده سنت، تاریخ، فرهنگ و طبیعت روسیه و شهرهای میزبان این رقابت‌ها شامل مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی خواهد بود. قبل از ورود تیم‌های ملی روسیه و نیوزیلند به داخل زمین نیز ایگور، خواننده معروف روسی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.”