لیگ ایران

ادعای جنجالی نصیرزاده: به بازیکن گسترش خط دادند با لوکا درگیر شود

فوتبال ترایب- مدیرعامل گسترش فولاد تبریز مدعی است یکی از باشگاه ها برای اینکه بازیکن گسترش را جذب کند به او گفته است با درگیر شدن با سرمربی تیم، مقدمات اخراجش از گسترش و پیوستن به آنها را فراهم کند.

هوشنگ نصیرزاده از زمان حضور در دفتر مدیریت عاملی گسترش فولاد تبریز به یکی از جنجالی ترین افراد لیگ برتر تبدیل شده است.

پس از داستان های انتقال داریوش شجاعیان به پرسپولیس و استقلال، این بار ادعای هوایی کردن بازیکن گسترش توسط یکی از تیمهای لیگ برتری، حواشی تازه ای به وجود آورد.

نصیرزاده ماجرا را اینگونه شرح میدهد:” به تازگی از سوی یکی از مربیان تیم‌های لیگ برتری با یکی از بازیکنان مطرح گسترش‌فولاد تماس گرفته و به او اعلام کرده بودند در تمرین تیمت با لوکا بوناچیچ درگیری ایجاد کن تا با اطلاعی که از روحیات این سرمربی وجود دارد، او تو را از تمرین اخراج کرده تا بتوانی به راحتی رضایتنامه‌ات را از گسترش گرفته و به تیم ما ملحق شوی. “

او با اشاره به اجرا شدن این نسخه توسط بازیکن فوق، اظهار داشت:” اتفاقا این بازیکن در یکی از تمرینات گسترش بعد از اینکه اعلام کرد نمی‌توانم به خاطر درد پا تمرین کنم، با لحن بدی با لوکا صحبت کرده و به جر و بحث پرداخت که ما او را به سرعت به باشگاه احضار کردیم تا در این خصوص توضیحاتش را بدهد. “

مدیرعامل گسترش چگونگی کشف این موضوع را اینگونه توضیح داد:” در این جلسه که با حضور برادر این بازیکن برگزار شد، ابتدا برادر بازیکن ما از پیشنهاد نامربوط تیم فوق خبر داده و پس از آن این بازیکن اعتراف کرد و اعلام کرد که به من گفته‌اند با توجه به شناختی که از لوکا وجود دارد، با او در تمرینات جر و بحث کن و این موضوع منجر به اخراج تو شده و به راحتی می‌توانی قراردادت را فسخ و به تیم ما بیایی.”

وی درباره سرنوشت این بازیکن در باشگاه گفت:” با این حال بعد از توضیحات این بازیکن و عذرخواهی که انجام داد مقرر شد به تمرینات برگردد و از لوکا نیز خواهش کردیم تا او را ببخشد. در واقع می‌خواستند بازیکن ما را هوایی کنند اما موضوع را به سرعت مدیریت کردیم تا حاشیه ایجاد شده هر چه سریع‌تر حل و فصل شود.”