پرسپولیس

رفیعی با چه مبغلی راضی به بازی در تیم یازدهم قطر شد؟

فوتبال ترایب- سروش رفیعی پس از یک نیم فصل حضور در پرسپولیس و تجربه محبوبیت و قهرمانی لیگ با این تیم، به تیم الخور، تیم معمولی و رده یازدهمی لیگ ستارگان قطر پیوست و به زودی قرارداد رسمی با این باشگاه امضا خواهد کرد.

سوالی که در ذهن هواداران این تیم وجود داشت این بود که این بازیکن با چه پیشنهادی حاضر به ترک قهرمان ایران و یکی از هشت تیم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و حضور در مناطق پایینی لیگ متوسط قطر شد.

ابتدا گفته شده بود که الخور پیشنهادی 350 هزار دلاری معادل حدود 1.2 میلیارد تومان به رفیعی داده است. این در حالی بود که پرسپولیس حاضر بود تا یک میلیارد تومان به رفیعی بپردازد. طی چند روز گذشته هواداران پرسپولیس از این حرکت سروش رفیعی ناراحت بوده و از این مسئله شاکی بودند که چرا این بازیکن به خاطر دریافت دویست یا سیصد میلیون تومان بیشتر حاضر است به این تیم بپیوندد.

اما حقیقت این است که رقم قرارداد سروش رفیعی با تیم قطری ششصد هزار دلار است معادل 2.2 میلیارد تومان و بیش از دو برابر پیشنهاد پرسپولیس است. علاوه بر این، در قرارداد این بازیکن پاداش صد هزار دلاری و همچنین خانه و ماشین اختصاصی از سوی باشگاه هم لحاظ شده است.

بنابراین به نظر میرسد تنها شرایط مالی چشمگیر الخور توانسته سروش را به ترک پرسپولیس متقاعد کند وباید دید این دور شدن از رادار هواداران و تیم ملی در مقابل عواید مالی قرارداد خواهد ارزید یا خیر.