تراکتورسازی پرسپولیس

تراکتورسازی ابراهیمی را به پرسپولیس نخواهد داد

فوتبال ترایب- باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که به هیچ عنوان برای انتقال محمد ابراهیمی هافبک تکنیکی خود با باشگاه پرسپولیس مذاکره نخواهد کرد.

پیش از این خبر رسیده بود که پرسپولیسی ها پس از قطعی شدن رفتن سروش رفیعی به قطر، با محمد ابراهیمی وارد مذاکره شده‌اند و این در حالی است که ابراهیمی تا یکسال دیگر تحت قرارداد باشگاه تراکتورسازی است.

هافبک تراکتورسازی که مطالبات مالی زیادی از باشگاه دارد، اخیراً از هواداران این تیم خداحافظی کرد تا جدایی‌اش را از جمع سرخپوشان تبریزی را اعلام کند و بعد از این اتفاق با مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شد.

ابراهیمی فصل گذشته در لیست خرید برانکو قرار داشت و از این رو طبیعی است که سرمربی کروات سرخپوشان بی‌میل به جذب این بازیکن نباشد.

اما از طرف دیگر تراکتورسازی که به دلیل محرومیت از سوی فیفا نمیتواند بازیکن تازه ای به جمع یارانش اضافه کند به شدت به دنبال حفظ بازیکنان فعلی است و به هیچ وجه حتی حاضر به مذاکره در مورد جدایی ابراهیمی با هیچ تیمی نخواهد بود.

به این ترتیب ابراهیمی برای پوشیدن پیراهن قرمزهای تهرانی باید حداقل یک سال دیگر نیز صبر کند و در انتظار حل مشکل مالی‌اش با تراکتورسازان باشد.