اروپا فرانسه

پاری سن ژرمن آماده ارائه یک پیشنهاد خیره کننده برای گرت بیل

فوتبال ترایب- پاری سن ژرمن آماده است تا برای خرید گرت بیل، به رئال مادرید پیشنهادی دهد که نتواند آن را رد کند. آنها قصد دارند تا با این پیشنهاد منچستریونایتد را در این رقابت شکست دهند.

آینده ستاره ولزی رئال مادرید در هفته های اخیر دوباره زیر دره بین قرار گرفته است. به نظر می رسد رئال پس از مصدومیت های فصل اخیر او خود را برای فروش این بازیکن آماده می کند.

منابع نزدیک به بیل خبر دادند که احتمال پیوستن او به منچستریونایتد زیاد است اما یک خبرگذاری اسپانیایی ادعا کرده است پاری سن ژرمن برای به خدمت گرفتن بیل به صورت جدی وارد عمل شده است و قصد دارند او را به بزرگترین انتقال تابستانی خود تبدیل کنند.

این خبرگذاری گفته است:”پاری سن ژرمن تمایل دارد بیل را به خدمت بگیرد و آماده اند همان مبلغی را برای او پیشنهاد دهند که فصل گذشته برای نیمار پیشنهاد داده بودند؛ یعنی 180 تا 190 میلیون یورو.

با وجود آنکه بیل در چهار فصل گذشته با ردال مادرید سه بار قهرمانی چمپیونزلیگ را به دست آورده است، فصل گذشته از نظر شخصی برای او موفقیت آمیز نبوده است. او تنها در 27 دیدار برای رئال به زمین رفت و 9 گل به ثمر رساند. بنابراین قطعا این احتمال وجود خواهد داشت که رئال با این پیشنهاد تیم پاریسی وسوسه شود.