اسپانیا

وراتی آماده جدایی از پاری سن ژرمن برای رفتن به بارسا

فوتبال ترایب- به گزارش گل، مارکو وراتی، هافبک پاری سن ژرمن به باشگاه خود اعلام کرده است تمایل دارد در تابستان پاری سن ژرمن را ترک کند. به نظر می رسد بارسلونا خود را آماده کرده است تا با قراردادی 100 میلیون یورویی این بازیکن را به خدمت بگیرد.

با وجود آنکه هنوز چهار سال از قرارداد وراتی باقی مانده است او می خواهد که قهرمانی چمپیونزلیگ را تجربه کند و به نظر می رسد نیوکمپ گزینه بهتری از تیم پاریسی باشد.

خبرها حاکی از آن است که ملی پوش ایتالیا به طور ویژه خواستار پیوستن به بارسا شده است و به نظر می رسد پس از اینکه ارنستو والورده هدایت تیم کاتالان را به عهده گرفته وراتی به اولویت اول آنها تبدیل شده است.

ایجنت وراتی در روز دوشنبه با مدیر ورزشی پاری سن ژرمن دیدار داشت تا خواسته های موکلش را با آنها در میان بگذارد و این اطمینان را به آنها بدهد که دلیل وراتی برای ترک این تیم مسائل مالی نیست. با این وجود پاری سن ژرمن تمایل دارد این بازیکن 24 ساله را در تیمش نگه دارد و به همین دلیل حتی پیشنهاد قراردادی جدید نیز به او داده است.

با وجود آنکه وراتی این پیشنهاد را نپذیرفته تیم پاریسی برای نگه داشتن او همچنان مبارزه می کند. سخنگوی رسمی باشگاه در مصاحبه با مارکا گفت:” ارزش وراتی 80 یا 100 میلیون یورو نیست. این بازیکن فروشی نیست.”

در حال حاضر بارسلونا عکس العملی نشان نداده و فعلا ترجیح داده صبر کند تا باشگاه فعلی وراتی را عصبانی نکند. وراتی نیز فعلا در تعطیلات به سر می برد و به طور تصادفی با لیونل مسی در جزیره فورمنترای اسپانیا تعطیلات خود را سپری می کنند.