استقلال

منصوریان: ایران ثابت کرد بهترین تیم آسیاست

فوتبال ترایب- علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال، بعد از صعود ایران به جام جهانی، با انتشار پیامی، این موفقیت را به کارلوس کی روش و سایر اعضای تیم ملی تبریک گفت.

تیم ملی ایران موفق شد با پیروزی 2-0 مقابل ازبکستان، صعودش به جام جهانی روسیه را قطعی کند و منصوریان اظهار امیدواری کرد که نتایج خوب ایران در جام جهانی هم ادامه پیدا کند.

او به سایت اختصاصی باشگاه استقلال گفت:” اتفاقی که همه مردم ایران منتظرش بودند، افتاد و یک پیروزی بزرگ و شیرین برای فوتبال ایران رقم خورد. ما مقتدرانه و با برنامه ازبکستان را شکست دادیم و تیم برتر میدان بودیم.

خدا را شکر که تیم ملی ایران توانست پیش از پایان مسابقات، صعود خود به جام جهانی 2018 روسیه را قطعی کند. این موفقیت و پیروزی غرور آفرین را به دوست و برادر عزیزم کارلوس کی‌روش، همه اعضای کادر فنی و بازیکنان تبریک می گویم. تیم ملی ایران قدرت، عظمت و شایستگی خود را دوباره به رخ همگان کشید و ثابت کرد برترین تیم آسیا است.

او افزود: مردم ایران استحقاق صعود مستقیم به جام جهانی را داشتند و برای اولین بار توانستیم دو بار پیاپی به بزرگترین آوردگاه فوتبال جهان راه پیدا کنیم که این یعنی بزرگی، افتخار و غرور ملی.

آرزو میکنم تیم ملی ایران در ادامه مسابقات خود و همین طور جام جهانی موفق باشد و به روزهای خوبش ادامه دهد.”