ایران

مسعود شجاعی: هرگز فکر نمی‌کردم پنالتی گل نشود

فوتبال ترایب- پنالتی های طلسم شده مهدی طارمی این بار یک قربانی دیگر گرفت. مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی هم نتوانست پنالتی ای که توسط طارمی به دست آمده بود را به گل تبدیل کند. شجاعی با عذرخواهی از هواداران میگوید که فکر نمیکرد این پنالتی به گل تبدیل نشود.

شجاعی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برای ازبکستان در ورزشگاه آزادی گفت: “بازی خوبی را مقابل ازبکها انجام دادیم آنها بسیار جنگنده بودند و نمی خواستند دست خالی به تاشکند باز گردد. تیم ما در شرایط بسیار خوبی بود و بازیهای خوبی هم در گذشته ارائه کرده بودیم و خوشحالم که توانستیم با وحدت و همدلی که در تیم وجود داشت راهی روسیه شویم.”

شجاعی به تشویق و حضور هواداران در استادیمو اشاره کرد و گفت:” البته نباید از حمایت هواداران هم غافل شویم زیرا آنها هر جایی که رفتیم چه در ایران و چه از ایران ما را تنها نگذاشتند و همیشه باعث موفقیت ما بودند.”

او درباره پنالتی از دست رفته اش در این بازی اظهار داشت:” هرگز فکر نمی کردم که ضربه ام به گل تبدیل نشود و مطمئن بودم که توپ را وارد دروازه کنم اما فکر می کنم کمی محکم به توپ ضربه زدم و همین مسئله باعث شد تا پنالتی ام به گل تبدیل نشده و من شرمنده هواداران بشوم.”

وی در پایان درخواست خود را از مسئولان اینگونه مظرح کرد:” از مسئولین فدراسیون فوتبال و دولت می خواهم اکنون که به جام جهانی صعود کرده ایم آنها هم تلاش خود را انجام دهند و بتوانیم در کمال آرامش بازیهای خوبی را در روسیه برگزار کنیم.”